Wyniki wyszukiwania

1. filcok

Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Mi sie wydawalo ze skok na barby byl po to aby ares rzuciło sie na ich odbijanie a nie wioch kosownikow co daje czas na ich obstawienie ale jak widac nie sa az tak mądrzy jak sie kiedys wydawalo xD
  2. filcok

wszyscy robią to samo wiec?
  3. filcok

Myślisz że wiesz o czym piszesz ale nie masz pojecia wiec nie bede sie wdawal z Toba w dyskusje.
  4. filcok

A ja ich skreślam bo bez obrzeży nie maja żadnej karty przetargowej wiec jesli z zachody wschodu czy poludnia ktos ich zaatakuje to sa w ciemnej dupie otoczyli sie paktami sojuszami ale jak obrzeza beda zajete to jak myslisz gdzie rusza te plemiona? Na centrum kto ma obrzeza to ma wladze chyba...
  5. filcok

Planowanie ruchów wojsk (automatyczna wysyłka)

support nie może z tym nic zrobić bo nie ma do tego wglądu :D by Ci musiał w przeglądarce grzebać:D
  6. filcok

Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

Dokładnie bo stuk jest w stanie na chatę wjechać
  7. filcok

Dyskusja - zaczynamy ;)

Tylko wariaci są coś warci! ave warjoty
  8. filcok

Światy 197 i 198 - dyskusja przedstartowa

Świnie będą podkładane najssss
  9. filcok

Oddajcie szybkie!!!

z naszym supem to z tydzien byś czekał na bana :D
  10. filcok

Special 27

stary koń a znów się dał złapać :D jedziesz na przestarzałych botach co z kalkulatora można wyłapać i oto efekt :P
  11. filcok

Special 27

czyli Cię wyjebali bez mydła - to co lubisz najbardziej xD
  12. filcok

Special 27

Twój stary mi tłumaczył i myślę że dobrze go zrozumiałem i już nie wspomnę jak i gdzie żeście praktykowali bo mam odruch wymiotny pedryle…
  13. filcok

Special 27

Z cwelami nie gadam.
  14. filcok

Special 27

10 lat temu ta gra inaczej wyglądała wiec nie wiem kto tak pisał ostatnie 5 lat to już porażka jakaś
  15. filcok

Special 27

Oj pamietam hehe ale to już była przesada hehe i grało się bez wspomagaczy teraz to już walka kto ma lepsze boty i mam nadzieje ze tą grę chuj strzeli jak najszybciej
  16. filcok

Special 27

ja jestem uczciwy! jebać bociarzy i jak dla mnie całą czwórka powinna dostać perma na ip dożywotniego... nie dość że pizdy we 4 grają to i jeszcze z botami co za kurwiksy nobskie... ha tfu kurwy...
  17. filcok

Dyskusja o sytuacji na świecie 182

po 10 latach zamiast kasy to oddajesz jakieś szczochy? :P
  18. filcok

Podobna sytuacje mieliśmy na jednym ze światów co chłop pozbierał kase a premki nie wysłał dopiero gdy zaczęliśmy pisać do jego znajomych na fb to szukał głupich wymówek itp każdy kto gra trochę dłużej i udziela się na forum to wie jaka łajza jest blejko kurestwo w internecie powinno być...
  19. filcok

chłopie dojebałeś do pieca xD właśnie widać jak to wygląda :D
  20. filcok

Świat 181/182 - dyskusja nad parametrami

przygarnął kocioł garnkowi :P weź juz wydupcaj
Do góry