Wyniki wyszukiwania

1. Paciuuu i Holdzik

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Ja to będę czytał FO i grupę plemion na FB ale nie tą oficjalną ;D
  2. Paciuuu i Holdzik

To Keymilowi napisze , że nie kieruje :D Ja już eko na 28 postawiłem
  3. Paciuuu i Holdzik

No to z Rzeszowa Pociągiem wbijam i po problemie ;D Ma ktoś już eko na 30 ? A będziesz ?
  4. Paciuuu i Holdzik

A to jak moi pasażerowie wrócą ? :D Ja w sumie mogę tak do tygodnia walczyć
  5. Paciuuu i Holdzik

Tylko ja będę chyba kierował więc za dużo tego kubusia nie walnę no chyba , że Keymil ogarnie 2 auto z Lublina to wtedy na kluby pójdziemy i z Emilem znów zrobimy zadymę ;D
  6. Paciuuu i Holdzik

Namów Alamo na zlot bo znam go kupę lat chyba z 5 a jeszcze z nim Kubusia nie piłem może się do niego odezwę <piwo>
  7. Paciuuu i Holdzik

Czemu mam znikać ? Ja nawet nie grając tam się pojawię ;D
  8. Paciuuu i Holdzik

Dawno mnie tu nie było. Podobno w marcu napije się kubusia z graczami P! w KrK <3<3<3<3 Jak tam na świecie co słychać ? Ja już lk zbadane i lecę do przodu kiedy pałace stawiacie ?
  9. Paciuuu i Holdzik

Kogo napompowałem darmami który dał sobie wbijać diody ? Seoul którego rozbiórkę przeprowadziła rada i przeniosła na jego wioski wielu frontowców ? Alstrema ? Kimorile ? Napisz konkretnie bo możemy tak sobie rzucać zarzutami. A Ty dograłeś do końca tak jak prawdziwy pro-player czy oddałeś...
  10. Paciuuu i Holdzik

Ale ja tego nie ukrywam P! było lepsze i pojechali mnie nawet jakbym spędził 2tyg na bronieniu konta wziął wolne nie spał itp i tak by mnie pojechali. Zanim front był przełamany Szari. codziennie wbijał diody nasi nie potrafili mu nic zrobić oni już wtedy zaczęli się przebijać bo dostali się do...
  11. Paciuuu i Holdzik

Naucz się czytać ze zrozumieniem ja nie pisałem o moim zaście tylko o zaście który mi wrzucił Nuppo. Ja swoje konto bym ogarnął ale jak każdy umył ręce to i ja to zrobiłem tylko z trochę większym efektem. Boli ? Miało boleć ? Teraz najgorsze z najgorszych bo P! może Ci wypominać szczekanie na...
  12. Paciuuu i Holdzik

Napisałem Ci co i dlaczego nie odniosłeś się do niczego tylko w skrócie. Seoul to darmiarz. Nuppo miał 2k ataków i to ogarnęliśmy hehe -------------------------------------------------- To gdzie byłeś jak Nuppo oddawał mi zast Showteka czemu w 1h tego nie rozpisałeś i nie ogarnąłeś ? Czy jak...
  13. Paciuuu i Holdzik

Ogólnie strasznie słabych argumentów używasz kłótnie o darmy były wtedy jak mnie z rady wywalili. Wiesz w jaki sposób straciłem prawa bo jako jedyny miałem założyciela ? Poprosili mnie o podesłanie deff komuś w innym członie i abym na chwilę zmienił plemię. Gdy wróciłem do poprzedniego nie...
  14. Paciuuu i Holdzik

To jakoś ta pamięć u Ciebie jest na strasznie kiepskim poziomie ponieważ sam na PW ze mną pisałeś na temat tego kogo chcemy atakować aby sobie w drogę nie wchodzić i o terminy akcji.
  15. Paciuuu i Holdzik

Ja wiem co odwaliłem ale teraz Kry wypomina cały czas jak to wszystko moja wina. A jednak cały początkowy etap poświęcałem masę swojego czasu po to aby pomóc reszcie rozpisując akcje , ogarniając deff i siedząc na zastach. Teraz wychodzi na to , że Kry który klikał w tym czasie eko i nic poza...
  16. Paciuuu i Holdzik

A to teraz jednak były akcje ? Przed chwilą ich nie było. Poza tym znalazłem pierwszą lepszą akcję mógłbym więcej ale po co jak zaraz wyskoczysz z kolejnym głupkowatym komentarzem ? To jak na północy wbiliście się na gotowy front który LEGEND wygrywało i mieliście dużo łatwiej a mimo tego...
  17. Paciuuu i Holdzik

Chodzi mi o to , żeby pokazać Kry jak bardzo się myli bo na północy to LEGEND robiło robotę głównie od samego początku później wysyp u nich był kończących grę ale północ miała o wiele łatwiej. Na południu robiliśmy akcje regularnie kto grał ten wie. Sporo się udawało no ale niestety wygrał...
  18. Paciuuu i Holdzik

https://pl.twstats.com/pl137/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=106&type=lose&timerange=2019/05/05&pn=-1 Chociażby takie akcje ale widać problemy z pamięcią już masz spore.
  19. Paciuuu i Holdzik

A kto rozpisywał akcje na południu na P! ? Było wszystko ok do czasu aż nie staliśmy się wyspą gdzie brakło nam szlachty bo JOJO straciło masę wiosek jak wcześniej limit był 20-30 grubych to przez wojnę z JOJO zmalał do karety jak nie mniej. Jak była akcja to czym odbijać ? Kliny z deff-a który...
  20. Paciuuu i Holdzik

Ja posądzałem przez to Earena bo to była kolejna osoba która niedawno miała dostęp do rady + chciał zagarnąć wszystkie diody 3-4 graczy aby z nich działać.