Wyniki wyszukiwania

1. Akceptowanie wyświetlania komend i notatek

Witam Jak wszyscy wiemy, do wyświetlania komend i notatek naszego przyjaciela czy współplemieńca nie wystarczy tylko udostępnienie nam danej rzeczy, ale także akceptacja czy chcemy to widzieć czy nie. Moim zdaniem jest to po prostu bez sensu a tylko sprawia problemy przy np. dołączaniu nowych...
  2. Asystent farmera-przegląd raportów ze stratami lub murkami itp.

Witam Czy zdarzało się wam w asystencie farmera, szukać rapków i żółtymi lub czerwonymi kropkami, albo rapków wiosek, które są zeskanowane i mają murek? Na pewno. Jest nawet funkcja uwzględnienia raportów z pełnymi lub częściowymi stratami. Nie mniej jednak, te wioski zlewają się z pozostałymi...
  3. Światy bez eventów

Ej, a czy dobrym pomysłem byłoby utworzenie nowej opcji przy nowych światach, która dotyczyła by ewentów i w zależności od ustawień, na danym świecie eventów WCALE by nie było, lub byłyby "normalnie" (choć ostatnia częstotliwość eventów normalna nie jest...). Ewentualnie można by to podpiąć pod...
  4. Własne skróty klawiaturowe

Co tu dużo mówić, wnoszę o dodanie opcji ustawiania własnych funkcji klawiaturowych, gdyż obecne po prostu nie współgrają ze skrótami przeglądarki (np. "2" w operze odpowiada za przeskakiwanie karty, a w plemionach otwiera się rekrutacja.) Naciśnięcie tegoż guzika wykonuje dwie czynności...
  5. Support

Co się dzieje z supportem świata 111? 5 dzień czekam na odpowiedź od supportu. Chciałem zgłosić kolejną rzecz, ale stwierdziłem że nie ma sensu.
  6. Opcje po angielsku, na polskim forum, czy to normalne?

Tworząc właśnie temat w propozycjach dotyczących gry, zauważyłem że część opcji jest po angielsku, co jest dosyć dziwne. Korzystamy z polskiego forum i nie każdy zna angielski, więc wypadało by to zmienić. Mogę użyć translatora, ale będę szczery..nie chce mi się. A po za tym to polskie forum...
  7. Ukrywanie wiosek z banem za multi

Jak wszyscy wiemy, wioski graczy, których nie można zaatakować z powodu różnicy punktów, są nieco przyciemnione. Mój pomysł polega na tym, by zrobić to samo z wioskami graczy, którzy mają bany za multikonto (Choć bardziej byłbym za usunięciem ochrony zbanowanych graczy, ale nie tego dotyczy ten...
  8. AF, wysyłanie z placu, raporty

Powitać Jak zapewne wszyscy wiemy, w AF jest taka mała ikonka, dzięki której możemy wysłać atak tak jakby z placu. Jak wszyscy także wiemy, raporty z ataków wysłanych przez af, mają swój oddzielny katalog. Niestety, ataki wysłane z af przy użyciu tej małej ikonki, trafiają do głównego katalogu...
  9. Symulator-opcja "ta wioska"

Powitać Moja propozycja polega na tym, by w symulatorze zamiast opcji "ta wioska" dać dwie, nowe opcje, a mianowicie: "Wojska obecne w wiosce" "wszystkie wojska" Głównie chodzi mi o drugą opcje, pierwsza i tak już jest. Jeśli chodzi o świat z farmą, to wiadomo, wojska na farmie. Oczywiście nie...
  10. czat plemienny

Proponuje zrobić coś z tym czatem plemiennym. Bo albo mam non stop dźwięk z czatu, albo powiadomienia na pulpicie o pw. Jak wyłączę dźwięk na czacie, to mogę nie usłyszeć ważniejszej wiadomości. Wnerwia mnie, gdy muszę w pewnym sensie uczestniczyć w spamie plemienia, gdy akurat nie mam na to...
  11. Problem komunikacji z Supportem

Witam Właśnie chciałem zgłosić pewien mankament w grze do supportu, niestety nie mogę wysłać zgłoszenia, gdyż wyskakuje mi taki błąd: The subject must be at least 8 characters in length. Jednakże zarówno tytuł jak i treść zgłoszenia MA 8 znaków. Problem dotyczy świata 107, nie sprawdzałem...
  12. 5 ataków na sekundę w af

Ja rozumiem, że to zabezpieczenie przed botami. Jednakże jak widać jestem tak szybki, jak szybkie są boty. W związku z tym proszę o zniesienie, lub chociaż zmniejszenie limitu wysyłanych ataków na sekundę z af, bo strasznie mnie denerwuje ten wyskakujący komunikat, oraz fakt że muszę odświeżyć...
  13. Dostosowywanie skrótów klawiaturowych

Nie ma się co rozpisywać, pomysł polega na tym by każdy sam dostosował sobie skróty klawiaturowe. Bo trochę dziwne jest że pod minusem na klawiaturze numerycznej jest przycisk skrótu do mapy.
  14. Tworzenie książki adresowej

Witam Moja propozycja polega na tym, by tworzyć sobie daną grupę w książce adresowej poprzez wpisywanie/kopiowanie nicków bezpośrednio do jakiegoś okienka (tak przy wysyłaniu wiadomości do wielu) Wpisywanie i zaznaczanie każdego nicku z osobna trochę trwa. Nie oszukujmy się, nikt nie dodaje...
  15. Zniesienie limitu znaków i/lub zakładek w notatkach

Krótko i na temat, przy rozpisce większej liczby ataków np. fejków nie da się czasem wkleić tego w jedną zakładkę, a jeśli nie daj Boże mamy te zakładki zapchane czymś innym, to już w ogóle nie ma jak tego zapisać. Niby można pw do samego siebie wysłać, ale wtedy wchodzi limit nawiasów (Co też...
  16. Planer ataków

Jest w stanie mi ktoś polecić dobry planer ataków, by w 5 minut rozpisać nawet 1k ataków? Wszystkie kalkulatory jakie znam, mają jakieś mankamenty, przez co znacznie wydłuża się czas rozpiski. Oczywiście, przy offach czy grubych to żaden problem, ale z rozpiską fejków już jest problem, bo fejków...
  17. Mk, brak anulowania szablonu wojska

Mój pomysł polega na tym, by mk nie wyłączało szablonu wojska przy pełnej zagrodzie, tylko po zwolnieniu się w niej miejsc (lub rozbudowaniu) mk automatycznie zaczął rekrutację. Przy wioskach z 30 lvl zagrody nie jest to tak uciążliwe, ale przy niższych zagrodach już tak, bowiem szablon wyłącza...
  18. Czarna flaga

Za co można dostać flagę najwyższego poziomu, czyli czarną?
  19. MK przypisywanie całej grupy

Witam Moja propozycja polega na tym, aby w mk do poleceń dotyczących budowy oraz rekrutacji, przypisywać całe grupy, a nie pojedynczo każdą wioskę. Po prostu wioska przeniesiona do danej grupy, automatycznie byłaby przypisywana do danego szablonu rekrutacji lub budowy w tej grupie.
  20. MK, buduj co się da

Moja propozycja polega na tym, aby dodać do mk opcję, by nie trzymał się kurczowo listy jaką sobie ustalimy, tylko budował to, na co akurat ma surowce. Była by to opcja do wyboru, jak ktoś by chciał to by sobie zaznaczył. Dla każdej grupy wiosek oddzielnie.