Wyniki wyszukiwania

1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Aaaaaa, no tak to w takim razie cofam
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Plemiona są fajne, ale obowiązki wzywają ;p Wpadnę tylko zobaczyć wynik pojedynku dwóch legend jeśli się odbędzie
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

To mogła być jedna z najlepszych rund jakie grałem #13738 :p Edit: chyba to koniec mojej przygody z plemionami na długi czas ;p Zagram ostatnią rundę za 10 minut i spadam. Miło było
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

No i takie rundy są fajne, gdzie się tworzą 3 plemiona z graczy top10, a nie jedna trójca święta dla której jedynym oporem są gracze technicy magistrzy murarze, którzy nie wiedzą jak badać jednostki więc się bunkrują do czasu gdy topka nie ma po pare wiosek z offami.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

O to by było spoko, chętnie bym zobaczył ten pojedynek
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Support nie powinien pozwalać na sytuację banowania uczciwych graczy na longach (!!!) gdzie ludzie grają przez parę dni bez przerwy. Czy to dziwne że gracze chcą zwrócić na to uwagę? Ogólnie według mnie szybkie są super *Gwiazdeczko* i na pewno odwalasz duzo czarnej roboty przez którą leci na...
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Mówisz że każdy na szybkich który zmienia nick, to gracz który chce się ukryć przed dojeżdżaniem lepszych graczy, czy tylko ja i Molter?
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Wy myślicie że zmiany nicków są dlatego, że takie prosy jak wy dojeżdżają raz za razem gracza i dlatego musi się ukrywać pod inną nazwą. Prawda jest taka, że odkąd zostały wprowadzone 100PP za każdy rok gry, to do spontanicznej gry w szybkie jest to najlepsza opcja, jeśli nie chce się wydawać...
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Tu akurat zgodzę się z CoTyTutajRobisz*. Mam wrażenie, że bana za narzędzia automatyzujące dostaje się z miejsca za przekroczenie liczby żądań w określonym czasie, który zwłaszcza na światach z mnóstwem wiosek ma duży potencjał być wymierzony nieuczciwie. Nie mam wątpliwości co do chęci supportu...
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

"Ty grasz uczciwie, nie słyszałem nigdy ani sam nie doświadczyłem wałków z Twojej strony, i szanuję że grasz czysto, ale oceń sytuację sprawiedliwie, nie kieruj się sympatią tylko wyjaśnionymi tu już kilka razy okolicznościami. To że ktoś nie odwali niczego przez 500 rund, to nie argument że na...
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Absolutnie się zgadzam z wami