Wyniki wyszukiwania

1. ZderzaG

Warsztat ZderzaG'a - powrót pięknych avatarów :D

Siemanko, od kilku lat bawię się w robienie avków, jak dla mnie to prosta robota i można na KP sobie zarobić, wykonuję również inne prace, tapety, gify, sygnatury itp. Przykładowe prace: Cennik: -dla pań za ładny uśmiech <3 -dla plemienia za darmo :) -dla...
  2. ZderzaG

Warsztat ZderzaG'a

Siemanko, od 2 lat bawię się w robienie avków, jak dla mnie to prosta robota i można na KP sobie zarobić, wykonuję również inne prace, tapety, gify, sygnatury itp. Przykładowe prace: Cennik: -dla pań za ładny uśmiech <3 -dla plemienia za darmo :) -dla...
  3. ZderzaG

DJ Montazuma

Siemka od niedawna bawię się w remix muzyki. Idzie mi jako tako jak na razie to trochę fajnie wyszedł mi ten kawałek. Piszcie co sądzicie. Za każdego suba i lajka serdecznie dziękuję :) http://www.youtube.com/watch?v=83mt9DS8578&feature=player_detailpage
  4. ZderzaG

Podziękowania dla kuriera :)

5. ZderzaG

Gazetka Plemienna

Do działów każdego świata możnaby dodać dział "Gazetka" w którym założyciel każdego plemienia lub wyznacozna przez niego osoba mogłaby tworzyć gazetkę plemienną widoczną dla wszytkich. W gazetce znajdowałby się skład plemienia opisy członków itp. W przezentacjach plemion zawarte sa tylko...
  6. ZderzaG

ŚW59

Świat 59 za pewne niedługo powstanie gdyż wszyscy ubiegają się o niego. I moje pytanie czy chcielibyście żeby ten świat był jak św51 bo ja osobiście tak gdyż to najlepszy styl z wszytkich. Ważne jest aby był wybór kierunku wtedy możnaby tam stworzyć plemiona będące w czołówce innych światów i...
  7. ZderzaG

Nowe Odznaczenie

Proponuje stworzenie nowego odznacznie dal graczy danego plemienia np. Jesteśmy w plemieniu któr jest 8 w rankingu ogólnym i gracze z całego mojego plemienia dostają odznacznie na stopnień srebro a proponuje tak: Top1 plemię - złoto Top10 plemię - srebro Top20 plemię - brąz Top50 plemię -...