Wyniki wyszukiwania

1. Łowcatronów

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Czy będąc w plemieniu można dodać kogoś z poza swojego plemienia służącą do tego funkcją by on mimo wszystko wylądował blisko mnie?
  2. Łowcatronów

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Kolejny który używa cytatu nie znając okoliczności i ośmieszając się.. oj chłopie.... to powiedział PRZEGRYWAJĄCY do WYGRYWAJĄCEGO, aby ten przestał się z nim bawić i zakończył pojedynek zwyciężając przypomnę
  3. Łowcatronów

AF na 7 dni na świecie bez farmienia... Zdecydowanie intrygujący prezent. I w sumie bezcenny, bo kupienie AF na świecie bez farmy jest z tego co mi wiadomo niemożliwe. Prezent trochę bezużyteczny, ale niewątpliwie zaskakujący. +Za kreatywność. Swoją drogą zastanawia mnie, czy w przyszłości...
  4. Łowcatronów

Oj fixu fixu... a miałem Cię kiedyś za inteligentniejszego
  5. Łowcatronów

https://pl.twstats.com/pl145/index.php?page=player&mode=conquers&id=698782900&type=&pn=-1 Ach te uogólnienia :D U każdego? Polemizowałbym :PWejdź w link powyżej, 7, a w zasadzie 6 bo zoooza normalnie czyściłem (siłówka) darm na 19 (a jak będziecie to czytać w ciągu dnia, to możliwe, że już 20)...
  6. Łowcatronów

O, weźcie go, na zasta w nocy i mi jego wioski wystawcie, po starej znajomości xD brzmi jak plan ^^
  7. Łowcatronów

Mniej gadać, więcej grać Panie i Panowie ;)
  8. Łowcatronów

Gra się starzeje, ludzie się starzeją, (niektórzy) dojrzewają.... a 'poziom' dyskusji forumowych niezmienny <rotfl>
  9. Łowcatronów

(..) Lecz czy to jakiś błąd systemu, Choć mniopen głośno skill swój chwali, Ten jakby miał coś przeciw temu, aby serwer wygrali A bywa czasem że dla hecy Z nienacka wioski im odejmie, Gadają potem głupie rzeczy Brak czasu tłumaczy ich dzielnie To w oczach widzów ich pogrąża W zaskakująco...
  10. Łowcatronów

Nie wiem jak Ty, ale ja tam zawsze przyjmuje kandydatury na zostanie moją darmą. Spokojnie zatroszcze się o każdego&każdą;p Już z resztą parę osób się zgłosiło z różnych plemion, czasem nawet mnie zaskakując.
  11. Łowcatronów

Dyskusja o sytuacji na świecie 146

Ale stypa, już nawet FO tej gry umiera :o
  12. Łowcatronów

Odznaczenia Wsteczne

Jeśli mnie pamięc nie myli nie przypominam sobie, żeby jakiekolwiek odznaczenia były kiedykolwiek włączone na świecie 20, 35 czy 43, jednak za światy 20 dostałem odznaczenie, za świat 35 widziałem takowe u znajomego, za świat 43 natomiast nie dostałem. Dla mnie nadal strasznie pogmatwane...
  13. Łowcatronów

Kto śpi ten śpi :P
  14. Łowcatronów

Odznaczenia Wsteczne

Witam, zauważyłem, że ostatnio zaczęły pojawiać się odznaczenia za wygrane światów, w momencie zamykania których system otrzymywania tych odznaczeń jeszcze nie istniał, jednak tyczy się to tylko niektórych światów i nie widzę w tym żadnej prawidłowości. Nie widzę również informacji na ten temat...
  15. Łowcatronów

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Czas pokaże, kto zostanie na szczycie, a kto zniknie w kurzu i pyle ;)
  16. Łowcatronów

Dyskusja o sytuacji na s137

Oj nie (które to już Twoje kłamstwo) więcej niż jedną. O wiele więcej. Wszyscy co krzyczeli o jego rozbiórce zdradzili? Kolejne kłamstwo. Nie wspomnę o tym, że fakt tego jaki wał odwaliliście w sprawie z Afraidem był jednym z powodów mojego odejścia.
  17. Łowcatronów

Owszem zostawiłeś mi raz, bo potrzebowałem zapraszania, poscrolluj nasza rozmowę na fb którą tak ochoczo cytujesz do okresu w którym Cię nie było prawie tydzień i sobie przypomnij. Ebolakowi dwa razy kosę? Znowu jakieś bajki heh Wiem, że nie rozumiesz, inteligencją nie grzeszysz, to już Zimny...
  18. Łowcatronów

hehe jaki pewny siebie ;) to lubię. Akurat z całego EoH Ty (Matkus, nie mylić z rafsafem) byłeś najlepszy i zawsze to mówiłem, ale do mojego poziomu wciąż Ci daleko i to Ci na chillku udowodnię. Startuję tam z ekipą przede wszystkim, bo wyjaśnianie Was jest u mnie n-planowe, ale jak będzie...
  19. Łowcatronów

Lisek, a pisanie głupot to Twoja domena i do pięt Ci nie dorastam w tym. Poza tym powinienneś być wdzięczny, bo mając u Ciebie zasta mogłem przekazać sobie założyciela w EoH o co prosiła mnie część plemienia, w zasadzie wszyscy z którymi miałem jakiś kontakt, ale nie zrobiłem tego, bo w...
  20. Łowcatronów

Całkiem możliwe, że tak jak tu jeden z Was (kto nie pamiętam mylicie mi się randomki) prosił wskocze do kogoś na konto i i na 137 Was wyjaśnię. Ale nawet jak to zrobię zaraz będziecie to podważać, no nie potraficie się przyznać do porażki, zatem zapraszam tam. Serdecznie zapraszam.