Wyniki wyszukiwania

1. byczos

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Widać sarkazm dalej jest dla Ciebie pojęciem obcym satynowa? Po takim czasie spędzonym z nami na forum powinnaś się nauczyć go rozpoznawać; w szczególności kiedy skierowany jest w Twoją osobę. ;>
  2. byczos

Analizy

A co ma do rzeczy jak długa wiadomość komu napisałem? Najwidoczniej z tobą miałem chęć rozmowy i wiarę ze zrozumiesz jeśli odpowiednio długo się rozpisze. I miałem racje bo jak już napisałeś przyznajesz racje co do samej głównej kwestii o której pisało się z początku. Użyłem tego sformułowania...
  3. byczos

Analizy

Jakbyś posiadł ukrytą umiejętność specjalną czytania ze zrozumieniem ogarnąłbyś że zwróciłem uwagę jeszcze raz na twój post odpisując grzybiarzowi. :D grozić paluszkiem = mieć stosunki neutralne które w każdej chwili mogłyby się zmienić, jednocześnie nie wykluczając wzajemnych ataków Pomyśl...
  4. byczos

Analizy

@markopolo19 Nie widzę żeby było coś zupełnie inaczej, raczej widzę ze miało być edytuj i dalsza cześć bo mnie zaintrygowało to na które wyssałeś z własnej wyobraźni, ale odpisując tez dla grzybiarza coś spaprałem i wszystko wrzuciłem jako nową wiadomość, a nie edytuj i nową. Dalej gdzie...
  5. byczos

Analizy

Znowu gdzie napisałem że jesteście dogadani na bpcp? Napisałem że jesteście dogadani w kontekście dalszych losów bpcp które jest aktualnie samo przeciwko BDB i brokulom., a wy nawet nie grozicie paluszkiem dla BDB choć nic by was to nie kosztowało, więc nie wciskaj w moje słowa swojej logiki...
  6. byczos

Analizy

Marko chyba czegoś nie rozumiesz, albo próbujecie zrozumieć po swojemu, ale to jest akurat typowa cecha cutha która zawsze go określała. W założeniu sojuszu BDB-brokuły jest wspólna walka przeciw bpcp, wy macie podpisanego pona z BDB czyli nie będziecie atakować ich graczy graniczących z wami co...
  7. byczos

Analizy

Podpisuj sojusze którego głównym założeniem jest eliminacja wrogiego plemienia, wypieraj się nazywaniem tego koalicją.. <sciana>
  8. byczos

Analizy

Tak to jest jak się ze wszystkimi wkoło coś podpisuje, większość by się pogubiła. <lol>
  9. byczos

Analizy

Z tego co wiem to BPCP ma raczej małe szanse na przetrwanie tak czy inaczej. BDB, brokułki i bellumy są już dogadane. Za bardzo skupili się na rekrutowaniu kolejnych warzyw, a za mało na dyplomacji. :D
  10. byczos

Dyskusja o sytuacji na świecie 139

Ten sam typ jełopa co ustala 3-dniowe. :D Najlepsze jest to ile razy pisałem że tak będzie, i ile razy wyciągałem syfy że at planuje na was kose, ale zaskocz uparcie uważał że wszystko jest ok i do tego nie dojdzie, bo przecież on ma po swojej stronie Zaffikosa i całe PLEMIE gra pod was <oh...
  11. byczos

Ale sprostowanie czego? Nie napisalem ze sie wolniej rozwijacie, a ze at na to liczylo nie pomagajac wam offami dojechac kf, a co wiecej odciazajac im spory kawal frontu ponem. ]:->
  12. byczos

Na dyplo to sie znam jakies 10x lepiej od cb <hahaha>a dyplo na naszym k to i moze 100x wychodzi na to. <lol> Do tego co to za pisanie co chciales? Liczy sie co jest. A jestescie rozbierani przez ezy.I mozesz w glowie ukladac dalsze teorie "wielkiej koalicji" ale to nie zmieni wasze sytuacji...
  13. byczos

Aj tam bez przesady, lubię się spinać, kiedy jeszcze sam prowadziłem plemię to nie mogłem, a teraz ile dusza zapragnie, wiec nawet taki onehit z wyobraźnia zdolna do tworzenia własnego wyimaginowanego świata jest ok. :D Krętactwa to robiliście wy, bo tylko tak nazwiesz ugadywanie się ze swoim...
  14. byczos

Kogo ty probujesz oklamywac? Samego siebie? xD Jedyne co na prosbe zaskocza zrobilem bylo zastopowanie fuzji z wami, ale to tylko dlatego ze bylo mi to na reke a on mi w zamian dal sporo info. :D Popros wspolemiencow by ci rapki poprzesylali bo tak ta akcje rospisaliscie ze wiecej sami sobie...
  15. byczos

Jak do nich przechodziliście pisałem wam że tak to sie skonczy. Byles ostatnim graczem royal ktory zostal im do rozebrania, a sama rozbiorka byla juz planowana od dawna. xD onehit jest zdrajca bez krzty umiejetnosci poslugiwania sie mozgiem i nawet nie orientuje sie co przez jego kombinatorstwo...
  16. byczos

wiec co?
  17. byczos

A może po prostu miski nie zrekrutowaly wszystkiego co bylo w obrebie ich graczy, a czego nie zrekrutowaly to podpisaly pona/sojusza i stad szari mogli farmic takie wioski 800pkt? <lol>
  18. byczos

@Stay Fresh co ma unikanie rozmów do napisania wypowiedzenia? Jak nie czytali pw mogliście puścić grupowke o wypowiedzeniu do ich wszystkich graczy - jedno klikniecie w skrypt. Sytuacja wcale nie różni się mocno od tej z tego świata, tylko wy dłużej czekaliście zamiast po 2giej takiej sytuacji...
  19. byczos

@Wpięty Nie widziałeś "x czlonow darm" bo ich nie było. Kiedyś nie było plemion "x czlonowych" darmy były trzymane i hodowane luzem(i pisze tu o starych tj 50+ sw, nawet nie poruszam wcześniejszych, bo tam byłoby za dużo rozpisywania się już). Kolejna patologia tych czasów, teraz dla darm robi...
  20. byczos

Ale mi się właśnie uśmieszek na twarzy pojawił. Stare plemie z zasadami dobre sobie. Nie ocenianie osoby/sytuacji po okładce jeszcze lepsze. Oskarżasz ich o to że chcieli się dogadać z at i 404 na was, ale ostatecznie to wy się dogadaliście z at i 404 na nich czyż nie? Do tego nie wiesz czy...