Wyniki wyszukiwania

1. Leszcz Kartograf

Świat 200 nadchodzi!

Masz błąd, pisze się aPK (celowo z małej litery)
  2. Leszcz Kartograf

Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Ale w drugą stronę przedstawiacie to zawsze jako "cała konfa kupuje wioski" gdzie dostajecie czarno na białym, że sami pisali, dlaczego i kiedy
  3. Leszcz Kartograf

Leszczowa Kartografia

Mapki zdrapki
  4. Leszcz Kartograf

Ciekawe czy whl potem też weźmie taka narrację w stosunku do was. Jak o tym pisałem z miesiąc temu to mówiliście, że już teren ułożony i wcale nie było źle i nie pluliście na foresty, a robicie to nadal
  5. Leszcz Kartograf

Ale wiesz, że finalnie to jedyna statystyka jaka ma znaczenie to wioski? Ra:ro się liczy jak nie ma przejęć? I też tylko pod kątem kiedy jest możliwa nawrotka ;) Finalnie macie 30 wsi mniej, które już pracują na nasze konto
  6. Leszcz Kartograf

Mnie ciekawi gdzie wy tej front niby przejmujecie jak nt codziennie traci więcej niż przejmujecie w ciągu miesiąca
  7. Leszcz Kartograf

I znowu póki co to twoi koalicjanci straszą ;/
  8. Leszcz Kartograf

Skasowałem się widząc Maddova jak rośnie!
  9. Leszcz Kartograf

Kompletnie nie wiesz co robię w życiu więc nie wiem skąd takie założenie. Jeśli potrzebujesz się tak porównywać to pewnie kwestia jakichś kompleksów zatem nie sądzę żebyś mnie "pokonywał". Interpunkcja jest okej, chyba, że się gubisz w zdaniach wielokrotnie złożonych?
  10. Leszcz Kartograf

No i wracamy do punktu wyjścia, wychodzi, że masz problem z czytaniem. Niestety czytanie ze zrozumieniem często pokonuje ludzi
  11. Leszcz Kartograf

Tak bo to zespołem
  12. Leszcz Kartograf

Czytaj całość a nie wybieraj tylko to co chcesz. Gra zespołowa oznacza, że obie strony pracują na sukces drużyny, a wszyscy członkowie są równi. Czujecie się na równi z whl? To czemu nie załatwią wam przeskoku w bezpieczny rejon i rozwoju? Czemu jesteście tylko chłopcami do bicia? Argument, że...
  13. Leszcz Kartograf

Git, dostajesz tytuł Leszcz Narybek
  14. Leszcz Kartograf

Żeby zdać egzamin na Leszcza należy: - ubić karetę współplemieńca - przegapić jakiś rozkaz - głupio stracić wioskę - >120kg wagi Jak spełniasz to dopisuje
  15. Leszcz Kartograf

+50 na kustoszu, +40 na nt Te Leszcze to jakieś kozaki
  16. Leszcz Kartograf

Robisz panią lekkich obyczajów z logiki. Przeczytaj jeszcze raz co on pisał, co ja i czy czymkolwiek lub jakkolwiek się zbliżyłem do jego poziomu. Boli was jak jednostki h nas mają pozwalanie na to co u was jest na porządku dziennym
  17. Leszcz Kartograf

@Lukayoyo a ty widziałeś co pisze np. taki tanum? Czy klapki na oczach? Ja do typa normalnie pisałem, a ten mnie ciśnie czy moją matkę i to jest git?
  18. Leszcz Kartograf

Dokładnie tom
  19. Leszcz Kartograf

Sztuczka z wyspom
  20. Leszcz Kartograf

Wypowiedź pisałeś z kolegami, że ci tyle zeszło?
Do góry