Wyniki wyszukiwania

1. Duch Wielki

*zakończone* 23 Świat 100 - Giełda Premium

Oczywiscie ,że nie dla giełdy premium
  2. Duch Wielki

*zakończone* 22 Świat 100 - Wsparcie wojskowe

Myślę,że tylko w Tylko w obrębie plemienia ,ponieważ bedzie sprawiedliwa gra nie będzie tak jak to było na 93 świecie ,ze gracze z mocniejszych plemion będą szantażować małe plemiona oraz gracz w stylu albo wysyłacie nam deffa na front albo was zjedziemy. w dodatku będzie masa mutikont. I...
  3. Duch Wielki

Światy 98 i 99 - dyskusja

Nie bedę wskazywał kto zrobił plagiat z mojego pleminia na sw 38 http://www.pl.twstats.com/pl38/index.php?page=player&id=6397094 teraz gram pod loginem duch wielki :) dawniej jako walki wiec :) Więc nie powiem kto komu zrobił plagiat
  4. Duch Wielki

Cursed World czyli (masrania ) ,MDHih , mupetty , kartony ,Fighty,Dreamsy,i odloty, w ceterum ciekawie sie centrum zapowiada w szczególności sojuszy i wojen , na obrzeżach bedzie bardziej spokojnie bo bedzie podobno 5 ekipy HEG, shadow ,brawo ,espada i 220V
  5. Duch Wielki

No MDH to jest chyba najbardziej zgrane plemie jakie znam , w dodatku u nich nie ma spin rządzi Janosik ale jak będzie teraz to nie wiem
  6. Duch Wielki

mdh w centrum bedzię ciekawie :)
  7. Duch Wielki

MDH moze wygrać jak bedzie stary sklad :D
  8. Duch Wielki

Nie wiem co wy widzicie w tych PP dobry gracz jest taki który poradzi sobie bez PP :)
  9. Duch Wielki

Jakieś ciekawe ekipy sie szykują hym ?
  10. Duch Wielki

Witam was :)) oczywiscie 99 jest nasz swiat nasz styl grania :) . Nie liczą sie PP tylko umiejętnosci :). Dobrze ,że nie ma wysłania wsparć po za plemię :) no i swiat bez farminia idealny świat pod 220V