Wyniki wyszukiwania

 1. Davideus.

  szybsze wysyłanie wojsk

  Szeroloku, zupełnie nie zrozumiałeś przekazu mojej wiadomości. Jest to na tyle zautomatyzowane co autor zaproponował, że w takiej formie nie da rady tego wprowadzić.. i słusznie. Opcja dla KP + ograniczenie samo w sobie w wysyłce, tak by nie słać kilkaset offów w jakiś kosmicznych odstępach...
 2. Davideus.

  szybsze wysyłanie wojsk

  Tak, ale nie w takiej formie - byłaby to kosmiczna automatyzacja wysyłki offa.
 3. Davideus.

  Budynek w kolejce, gdy wymagane budynki są w kolejce.

  Ma to sens - głos na tak.
 4. Davideus.

  zastępstwo u atakowanego gracza

  Znana metoda na 'zablokowanie' atakującego w ofensywie, bardzo dużo graczy przyjmuje takie zasty, a Ty potem po kilku sekundach kończysz zastępstwo i masz przez 24h spokój. ;)
 5. Davideus.

  Cofnięte pkt premium

  Support wydał ogłoszenie w tej sprawie - warto się z nimi skontaktować, jeśli były jakieś problemy.
 6. Davideus.

  Problem z ładowaniem.

  Sprawdzałeś na kilku przeglądarkach?
 7. Davideus.

  Problem z ładowaniem.

  Wyczyść pamięć przeglądarki.
 8. Davideus.

  Konta

  Rób screeny takich odpowiedzi i zapisuj sobie na dysku, potem tylko podeślesz osobie, z którą się nie zgadzasz i może będzie nieco inna interpretacja. ;)
 9. Davideus.

  Wysyłanie wsparcia.

  Jak wyżej + po rozpoczęciu gry od nowa (pytanie nr 2) również znikają wojska z wioski, z której zostały podesłane jako wsparcie.
 10. Davideus.

  Usprawnienie planera ofensywy

  Czemu nie, głos na tak. ;)
 11. Davideus.

  Pytanie dotyczące defa

  A o którym świecie dokładnie mówisz? Wszystko tak naprawdę zależy od tego jakiego offa ma agresor. Poczytaj tu na forum poradniki, jest kilka odnośnie tworzenia schematów wojsk.. zarówno off jak i def.
 12. Davideus.

  Plemiona i HTTPS

  Nie wydaje mi się, aby tu chodziło o 'spryt'.. po coś to zostało wprowadzone, a już z pewnością nie po to, by ktoś szukał sposobu na obejście tej zmiany.
 13. Davideus.

  Przypisanie graczy do zakładki

  Bardzo dobry pomysł - głos za. W przeszłości była już taka ankieta, ale zmarła śmiercią naturalną.
 14. Davideus.

  100 św-Nie dla bogaczy

  Nikt nie każe Wam startować na tego typu światach, to po pierwsze. Ja przykładowo omijam takie światy szerokim łukiem. Głos tak czy siak za.
 15. Davideus.

  Nowe Światy

  Na moje oko to sam powinieneś wybrać co lubisz, a czego nie. Jeśli nie startowałeś na żadnym to brałbym 93. Tutaj masz link, gdzie znajdziesz parametry obu serwerów. Mocną stroną S93 jest fakt, iż nie ma kościoła, flag ani dodatkowych, płatnych funkcji za PP.
 16. Davideus.

  Świat bez farm

  Brakuje ankiety, dodaj ją koniecznie, inaczej temat zostanie zamknięty/skasowany. Na jakich badaniach opierasz swój temat? Co oznacza 'wiele'?
 17. Davideus.

  Przybywające wojska wsparcia

  Odpowiedzi chyba powinny wyglądać nieco inaczej, tzn. 1) Tak, jestem za. 2) Nie, jestem przeciw --> szczególnie tutaj, niby każdy myślący człowiek domyśli się, że o to chodzi, ale nie jestem przeciw oznacza, że jesteś albo za albo bez zdania. :D
 18. Davideus.

  Punkty konta premium

  Punkty Premium są przypisane do KONTA, a nie do ŚWIATA, więc jeśli masz jakieś wolne PP to będziesz mógł je użyć na dowolny świat na tym samym nicku.. lub przesłać je komuś.
 19. Davideus.

  Ranking Topkowiczów Sw 1-91

  Ciężko będzie coś takiego ustalić. Nie podałes do ilu punktów, więc w zasadzie na każdym świecie było co najmniej kilkuset graczy, którzy taką topkę uzyskiwali. W ogóle co to ma na celu?
 20. Davideus.

  masowe tworzenie ofert handlowych

  Jako dodatkowa opcja KP - czemu nie. ;)