Wyniki wyszukiwania

1. Marseusz

Najlepszy gracz

Wytrwały:) To się ceni
  2. Marseusz

Dyskusja o sytuacji na świecie 149

Ej ja uwielbiam Trudne sprawy! Przy piwku idealne do oglądania i pośmiania się:)
  3. Marseusz

Statystyki

Mija już miesiąc odkąd zaczęliśmy przygodę więc czas chyba na jakieś statystyki:) Wiadomo, że na tym świecie nie liczy się ilość wiosek do wygrania jednak są one pomocne, więc będę tutaj zliczał kto ile ma byśmy mogli naszym Polskim zwyczajem ponarzekać i pozazdrościć:) Plemiona top 25 i...
  4. Marseusz

Kartografia

kolejny piąteczek:) Sporo się zmieniło. SR już nie ma w top 25, CLV doszło do PSS a AG do WIA. Nie wiedziałem co zrobić z plemionami które po fuzji zostawiły swoją nazwę więc zakładam, że tam są darmy głównych członów i zaznaczyłem ich na ten sam kolor.
  5. Marseusz

No wiem, ale nie powiem:)
  6. Marseusz

Temat taki o

brawo! o takie tematy walczyłem
  7. Marseusz

ej ej. Moje żarty są najlepsze! Każdy z Nomadów o przyzna!(o ile chce darmy)
  8. Marseusz

No dlatego się cieszę, bo kocham się spinać :D
  9. Marseusz

Komentarz na wysokim poziomie:P
  10. Marseusz

Hau Hau! nie chowaj się za nieznanym nickiem ;)
  11. Marseusz

No! ja chętnie bym się pomiłował z osobą z tego zdjęcia:P
  12. Marseusz

Darumo... Mój post miał być żartem bo kto jak kto ale ja powinienem wiedzieć o rangach na FO. Niestety jak to mówią by rozumieć żarty to też trzeba mieć jakąś tam inteligencję. Jednak Marsi to dociekliwa bestia i umie co nieco postalkować jak ma "potrzeby" więc sobie wyszukałem Twoją sweet...
  13. Marseusz

oho! widzę, że będzie z kogo bekę cisnąć:D
  14. Marseusz

Przyjmowanie do grona przyjaciół

jak akceptować by się strona nie odświeżała?
  15. Marseusz

Nareszcie ktoś kto wie co i jak! Musisz nauczyć moich graczy, że jak Wódz chce powiększyć fapfolder to nie ma wymówek!
  16. Marseusz

Nudesy to wejściówka
  17. Marseusz

Przyjmowanie do grona przyjaciół

Witam Nie wiem jak innych graczy ale mnie drażni, że przyjmowanie do grona przyjaciół jest na samym dole pod listą już przyjętych do tego zacnego grona. Jako, że zawsze prowadzę plemię i dołączenie mnie do przyjaciół jest wymagane (by móc udzielić komend itp) to mam ich zawsze naprawdę sporo...
  18. Marseusz

Kartografia by osmiornica

Też kiedyś za jakieś plemię dał bym sobie rękę uciąć. I wiecie co? Teraz bym kurna nie miał ręki!
  19. Marseusz

Co świat to samo:)