Wyniki wyszukiwania

1. Rij0

[Pasek] Hermitowskie Obstawy

Dalej jest. :( I po kliknięciu "zapisz":
  2. Rij0

[Pasek] Hermitowskie Obstawy

Po zmianie przeliczniku/rezerw zawsze wyskakuje błąd.Nawet jak wszędzie jakieś wartości dodatnie wpiszę, to dalej to jest. :( TypeError: Cannot read property 'value' of null TypeError: Cannot read property 'value' of null at HTMLButtonElement.save_settings (eval at <anonymous>...
  3. Rij0

Dyskusja o sytuacji na s137

Wydaje mi się, że na tym polega różnica między Delmą a resztą plemion. Tutaj grają głównie ludzie lojalni, którzy nie obrażą się i nie przejdą masowo do wroga, bo sytuacja się pogorszy. :) Raz nad wozem, raz pod wozem, ale przynajmniej z honorem i czystym sumieniem.
  4. Rij0

Kochanie, możesz mi przedstawić liczbę graczy zrekrutowanych z Art przez SSS i liczbę graczy zrekrutowanych przez Delmę z Piski? Przedstaw je, proszę.
  5. Rij0

W czym niby SSS jest bardziej honorowe od Delmy? XD W braniu graczy wroga, w kretowaniu jak tylko się da? XD
  6. Rij0

Wskaż mi bardziej honorowe plemię na tym świecie. Jedno. Wskaż mi.
  7. Rij0

No to napisz swoją wersję zdarzeń. XD Ja napisałem swoją w oparciu o posty stąd od ludzi, którym można ufać. Ale to prawda, że kosa wbita Artom to jej zasługa? XD
  8. Rij0

Bulwa: Katalon: Ale powalona akcja. XD Razem światy wygrywali, teraz kosa, a jednak w jednym sojuszu siedzą, honorek. XD
  9. Rij0

No a nie widzisz, że ten opis, co wyżej wstawiłem, to z profilu Katalonczyka? Chcesz mi powiedzieć, że zaprosisz Katalończyka i zapomnicie obaj o sprawie jak SSS i PiSka będą na tyle blisko, żeby się połączyć? XD Już to widzę.
  10. Rij0

Ciężko nadążyć za tymi wszystkimi postami, ale niech mi ktoś powie, czy dobry ciąg zdarzeń ułożyłem. - PiSka ma dobre stosunki z Artami i Wojsenami - W PiSce zarządza emilkar - W pewnym momencie emilkar dostaje fałszywy cynk od kogoś, że Arty chcą ich skosować na rzecz Delmy - W wyniku tego...
  11. Rij0

[Pasek] Raport w notatce wioski

Tylko mi nic nie działa, nic się nie pojawia?
  12. Rij0

13. Rij0

Jako osoba postronna muszę przyznać, że front Delma vs PiSka to jedna z najbardziej honorowych wojen, w jakiej brałem udział. Być może za kulisami było inaczej, ale dla zwykłego pionka była to walka bez ciągłych prób nieczystej walki jak podkradanie graczy, szpiegowanie czy liryczne nawalanie...
  14. Rij0

Co media chcą, żebyśmy widzieli: Jak jest naprawdę:
  15. Rij0

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Wyzywanie się między sobą to forma samodoskonalenia. Teraz się obrażamy, a jutro jeden drugiemu będzie chciał udowodnić, że jest lepszy. Tak się wygrywa światy moi drodzy.
  16. Rij0

Ktoś wie może jak zatrzymać tę produkcję? :/ Ja pierniczę, uruchomiłem kontakty w supporcie, ale chyba przesadzili tym razem.
  17. Rij0

Wyczuwam tu bardzo złą energię.
  18. Rij0

Przyszedłem tu po wodę i blaszkę za wygranie świata. Ale wody chyba nie ma...
  19. Rij0

Garść Statystyk

Jak robisz te statystyki? Ręcznie to liczysz czy jest jakaś strona, gdzie automatycznie to można dla innych światów zrobić?
  20. Rij0

[Pasek] Licznik wojska

Kto w ogóle zatwierdza te skrypty? Ileż można czekać na to?