Wyniki wyszukiwania

1. Mardduk

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

Wy chcecie 150 bez ograniczeń farmy, a nawet to forum przez 10-15 minut było niedostęne, bo serwer padł. xD
  2. Mardduk

@Sir Lord Krecik zmień limit członków w plemieniu na 100 i mnie kupiłeś Aczkolwiek rycerz z przedmiotami tez byłby fajną sprawą
  3. Mardduk

Hymmm, a ile grali na świece 100?
  4. Mardduk

Dałbybym max osób w plemieniu na 100 i jeszcze flagi
  5. Mardduk

Hymmmm Tak szczerze żadna różnica. To zrobi jedynie różnicę gdy będziesz atakował ludzi którzy nie wstają w nocy, aby sprawdzić co się dzieje na grze. (lub takich co apki nie mają)
  6. Mardduk

No poleciało 30, a teraz tak szczerze ilu naprawdę miało bota? ;D Bo znając życie znaczenie więcej
  7. Mardduk

Toż jakby dali jubileusz z nieograniczoną farmą to znowu serwery by nie wytrzymały i mnie się wydaje, że temu dali z ogarniczeniem Toż raczej wiadomo, że jak się tego nie zgłosi to mają problemy z wykryciem
  8. Mardduk

Świat 149 - dyskusja przedstartowa

No rzeczywiśćie z tego co czytam to ludzie po prostu płaczą, bo se wymarzyli świat bez farmy i płaczą, że support ich oszukał. xD
  9. Mardduk

huh? Temat o 150 ma już jakieś 14 stron ten ma 6 Także teog jak ty to liczysz?
  10. Mardduk

A po jakie licho maja się logować na zbiórce na jakimś randomowym świecie? To nie łatwiejbybyło aby dali do siebie jakiś kontakt i byś do nich po prostu napisał/zadzwonił? Toż skoro zdecydowanie chcą z tobą grać to takie coś nie powinno być problemem.
  11. Mardduk

Dali epkoę oświecenia, a aj się pytam kto w ogóle to lubi?
  12. Mardduk

Co jak co, ale uwielbiam czytać sfrustrowanych graczy, którzy płaczą, bo nie dostali tego, czego się spodziewali. Teraz nie ma świata bez farmienia to następny będzie. Toż tyle czekaliście to, co wam robi za różnicę poczekać jeszcze dwa miesiące?
  13. Mardduk

Świat 150

Toż zdarzyało się, że serwery startowały pod koniec miesiąca. Także jak dla mnie póki serwer wystartuje w tym miesiącu to wszystko jest w normie. Ogółem z tego co widzę to chyba tylko ty jesteś aż tak wkurzony.
  14. Mardduk

Świat 150

Tak z czystej ciekawości co on ci zrobił, że go tak nienawidzisz? Jak nie w środku miesiąca to wystartuje pod koniec, ale w tym miesięcu musi być.
  15. Mardduk

Świat 150

Toż juz marseusz odpisal, że będzie jak dojedziemy do 150 stron w tym temacie. ;D
  16. Mardduk

Świat 150

I bardzo dobrze! Co to za gra jak lagów nie ma? ;p
  17. Mardduk

Świat 150

Wyluzujcie podadzą tak jak zwykle te 5-7 dni przed staretem i tyle w temacie. Także pewnie za parę dni dadzą te ustawienia na forum.
  18. Mardduk

Świat 150

Mnie gwiazdy mówią, że będzie ogromne narzekanie na ustawienia, jakie dadzą, oraz że będą lagi i gra się będzie wykszaczać.
  19. Mardduk

Świat 150

GEH?
  20. Mardduk

Świat 150

Jak to kto będzie gadał? Ludzie co lubią narzekać, a przyznać musisz, że takich wśród polaków nie brakuje ;D