Wyniki wyszukiwania

1. OldBear

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Z jakimi wspomagaczami mają to farmić?
  2. OldBear

Dyskusja o sytuacji na świecie 134

Patrząc na Twoją reakcję na każdy mój post, to chyba jednak - dla Ciebie - coś znaczę ;-)
  3. OldBear

Czy ja napisałem, że takich rozmów nie było? Rotescorp dość jasno napisał, że ze względu na ograniczony czas, w plemieniu zajmuję się jedynie własnym kontem. Siłą rzeczy, nie mogę wiedzieć czy rozmowy miejsce miały, czy też nie. W takim razie ciężko, abym mógł zaprzeczyć czemuś o czym pojęcia...
  4. OldBear

Mój Drogi. Co chcesz takim tekstem osiągnąć? Czy obowiązkiem "miłosiernego chrześcijanina" nie jest upomnienie bliźniego? Jak inaczej to zrobić jeśli nie poprzez nazwanie rzeczy po imieniu? Czy Jezus nie powiedział, że nasza mowa ma być prosta, "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie"...
  5. OldBear

Ja tam chętnie PW z Night zobaczę :P Taka malutka uwaga. Pomiędzy nogami, albo w kroczu. Ciężko jest mieć coś pomiędzy kroczem, bo musiałbyś mieć co najmniej dwa krocza :P Przyganiał kocioł garnkowi. Sam uprawiasz propagandę. Wszyscy wokół źli, ale nieistotne że Doorek zachowuje się jak...
  6. OldBear

Oj biedactwo... I dobrze się czujesz z tak zakłamaną mordką? Bajki piszesz od samego początku, prawda? W nosie masz, co jest prawdziwe, a co zmyślone, byleby pasowało do Twojej narracji. Możesz sobie pisać co chcesz, ale faktów nie zmienisz. Przede wszystkim, Night nigdy nie miało sojuszu z CSA...
  7. OldBear

Tłumacząc: Chcieli nas zrobić w jajo, więc będziemy takimi samymi zakłamanymi szujami i wystawimy ich pierwsi. Człowiek bez wstydu i podstawowych zasad moralnych...
  8. OldBear

Jejku, jejku. Żeście się nasiedzieli na tych zastępstwach. Szczególnie u Avatar of end
  9. OldBear

Dyskusja odnośnie zmian w regulaminie w sprawie nadużywania zastępstw.

"Drogi graczu, w naszym plemieniu obowiązkowe są zastępstwa wiszące. Masz dwa dni, na przekazanie takiego zastępstwa. W razie jego braku, nasze drogi będą musiały się rozejść." Jest to wiadomość kwalifikująca się na bana. Sorry, ale czy gracz nie ma tu możliwości dokonania wyboru? Oczywiście, że...
  10. OldBear

Ehh... @Lukasz032 bardzo bym Cię prosił abyś do moich wiadomości nie podchodził wybiórczo. Ty sugerujesz, że tłumaczenie jest dosłowne. Tymczasem, wyraźnie wykazałem że nie jest to zgodne z prawdą. Dosłowne tłumaczenie słowa "request" to "żądanie", nie "prośba". Kwestia tego, czy żeście sami...
  11. OldBear

Łukasz, Ty chyba nie za bardzo masz pojęcie o czym mówisz, co? Wiadomość jaką otrzymaliśmy jest dość precyzyjna i jasna. Dla ułatwienia przytoczyłem całą wiadomość, dokładnie taką jaką otrzymaliśmy. Która część koresponduje, z tym co mówisz? Jednak przyjmijmy, Twoje słowa, za dobrą monetę. Ja...
  12. OldBear

Mylisz się. Kilka miesięcy temu miała miejsce zmiana regulaminu gry. Przed tą zmianą karano jeśli w wyniku zastępstwa osoba zastępująca odniosła bezpośrednie lub pośrednie korzyści kosztem konta zastępowanego. Po zmianie regulaminu nie miało to miejsca. Zastępca mógł rozebrać konto i nie ponosi...
  13. OldBear

Regulamin gry

Jeśli zostaniesz zgłoszony - Tak.
  14. OldBear

<tuptup>
  15. OldBear

Regulamin gry

Pies mi właśnie szczeka, że che jeść, a więc postaram się streścić. Z tego powodu również nie przeczytałem całości komentarzy - sorry @be4be akurat od Twojego postu przestałem czytać. @Lukasz032 - trochę płyniesz. Wyjaśnij mi proszę. Jak technicznie wygląda kontrola konta poprzez wyproszenie...
  16. OldBear

Przecież napisała, że się nie boi. Za to Ty próbujesz straszyć :-)
  17. OldBear

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

No to źle Wam tłumaczyła :-)
  18. OldBear

Masz rację... naturalnie. To przecież brzmi tak dorośle... prawda?
  19. OldBear

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Sorry, ale skąd Ty to wziąłeś? Jak ktoś napisał, regulamin słowem nie wspomina o RODO. Za to, informacja o polityce prywatności, która znajduje się pod tym adresem: https://legal.innogames.com/staemme/pl_PL/privacy#section4 już tak. Można łatwo zauważyć, że dokument ten odnosi się do "Ogólnego...
  20. OldBear

Oj... Prawda powiedziana w twarz boli, co? Nie podoba Ci się, kiedy ktoś przypomina Ci Twoje grzeszki. Nic dziwnego. Moi są dużo lepsi :-)