Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

2. Kącik mapek brzydkich

Zrób mapkę musaraj bo konkurencja pali głupa :p
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Czyli generalna diagnoza wygląda tak, że przyczyną trwających miesiąc czasu problemów w Głodach jest jakis trzy czy czterowioskowy gladus, który rzucił małym kontem w niespecjalnie strategicznym miejscu. Ani słowa o tym, że jak idziesz na wojne z Jutrem to nie można być nieudolnym w...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

No to na której linii się wreszcie zaczną ci ogarnięci gracze? Bo właśnie pękło -50 w oficjalnej, z wyrzuconymi to nawet lepiej nie liczyć, każdy pada na strzała, a tych ogarniętych to trafiło się może dwóch, ale i tak musieli rzucić kontem bo po 40k deffa stoi tylko w wioskach u radnych. Druga...
  5. Najlepszy gracz

Cysiekx
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Espada jest neutralna w tej wojnie?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

skisłem ;D
  8. Kącik Ogarnijse.

Zostało już mało plemion więc sugeruję bardziej kontrastujące z tłem kolorki, zamiast tych szarych i ciemnofioletowych może lepiej jakieś czerwone/żółte itp.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie ma dla mnie znaczenia jak traktujesz moje posty. Tylko zwracam uwagę, że każdą kolejną taką prowokację kwitujemy tu wywracając oczami. Dlatego twoje monotematyczne licytowanie, które plemię bardziej nic nie pokazało, albo który rozmówca jest większym durniem (patrz cytaty powyżej), albo kto...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie, nie pomogłeś. Raczej musisz się bardziej postarać, najlepiej zmieniając retorykę. Bo te wpisy to przerost formy nad treścią, zalewasz nas pasywno-agresywnymi treściami pod przykrywką pseudo-intelektualizmu. Każdy post się zaczyna tak samo, ochłoń, bo robisz przypał swoim.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Czytanie Black Snowa na tym forum od jakiegoś czasu jest niezwykle męczące.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

ehh znowu trzeba się pakować ze świata, jak co tydzień <oczy>
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Nie moja sprawa, skoro nie są z nami to trzeba im nakopać i tyle ;)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Ja to do tej pory nie znam dyplomacji w Espadzie, mam wrażenie że oni chyba też nie do końca xD
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Legend vs EZ to nuda, bo jak się skończy zbijanie diodek z obu stron, to front się zamuruje i tyle z tego będzie.
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

87 był fajny, Najemnicy z Harnasiami w centrum kontra cały świat naokoło :D Wspominam z nostalgią ;)
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Legendy w pierwszej fazie miałyby problem z Office, no ale jakby ich pokonali to już luz potem. EZ by przyjęło standardową dyplomację, jaką aktualnie ma Jutro, czyli spokój po bokach i parcie na centrum, więc w zasadzie też okej. Niezły kocioł Lodzików ze Spartą, Lodziki chyba lepsze, za to...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Zależy czy tak z dnia na dzień, czy na ustawionych frontach takich jak teraz?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

I prawidłowo, bawimy się a stawka to kilka pikseli na mapie. Luz w tyłku i do zobaczenia na frontach.
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Kilka uwag. 1. Przemowa Black Snowa o tym, że Jutro nie musi nikogo rekrutować, bo zrekrutowali wszystko na starcie jest niestety kłamstwem. To są dokładnie te same człony, które pojawiły się na zbiórce. Myślę że kolega nieświadomie wprowadza w błąd więc pozwoliłem to sobie sprostować. Jutro...