Wyniki wyszukiwania

1. matuss111

Nabor Do repki

Jak by był nabór do reprezentacji kogo byscie w niej widzieli ;)
  2. matuss111

Ceiter vs Kropeq

Witam mam przyjemność przestawić zasady pojedynku dwóch graczy a zarazem, przyjacieli, DETOXA I KROPQA Wiec mała zapowiedz: Pierwszy zawodnik to CEITER NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH NIE SZKODA MU OFF-A DOVBRY GARCZ GRAJACA TAKZE DEFF-A. Drugi zawodnik to Pan Kropeq, który GRA RZADKO U...
  3. matuss111

Skład 2014

Wogóle jest ? Bedą jakieś nabory ?
  4. matuss111

Detox-112 vs Pan Kropeq

Witam mam przyjemność przestawić zasady pojedynku dwóch graczy a zarazem, przyjacieli, DETOXA I KROPQA Wiec mała zapowiedz: Pierwszy zawodnik to Detox-112 dawno nie widziany na sp, gracz godny bycia mistrzem ale są lepsi. Drugi zawodnik to Pan Kropeq, który ostatnio wrócił po...
  5. matuss111

adwent

zbliża sie adwent co wy na to aby w adwencie w sobote odbyl sie mecz ? REPKA VS FORUM
  6. matuss111

Cykl forum vs Repka 3

Będzie ? Miało być co meisiac a od pomysłu tego minęło jakieś 6miesiecy i tylko 2 razy graliśmy :) <3 Na bank 90% ludzi czeka na ten mecz, Tylko nie piszcie że repka nie zgra graczy na mecz bo nikt nie ma neta na bieżoco czy coś, Mecz jest po to aby dobrać nowych graczy do repki a...
  7. matuss111

KEINN1 vs Pan Kropeq

Zasady pojedynku ; Wioska startowa; dowolna Robimy 20 lk Remi ubija mi a ja mu i jest koniec pojedynku/ dajemy raporty\ a tak serio to Wioska startowa: 26/36/66 - 653p Nie wyżej Wojsko: TYLKO OFF.Wymagane do ataku 16k offa Pałac:3 grube. Ataki:Limit 10 ataków Katasy:10 Przerwanie...
  8. matuss111

Czarny Koń Tego Wyścigu vs Pan Kropeq

Wyzywam Ciebie na pojedynek. Powód : Uważam że w pojedynkę nie potrafisz grac. Atakujesz grupami liczące minimum 3 osoby. Do tego kozaczysz na fo. Chce udowodnić CI że w pojedynkę jesteś marnym botem . Ustawienia Pojedynku. Gramy obstawieni deff-em w razie włączenia się osoby trzeciej...
  9. matuss111

CzArNa.SzLaChTa vs Pan Kropeq

trochę mnie wkurzył pisząc do mnie nooebk wygrali rundkę bo brali darmy ... co potwierdzi każdy. ja atakowałem bez obstawy bo offy rozwalał mi sąsiad... wiec wyzywa czarną szlachtę na pojedynek na takich zasadach jak walczy polak.. nagroda także 200pp
  10. matuss111

Pan Kropeq vs Polakumie

Witam mam przyjemność przestawić jak w sposób dynamiczny pokonam polakumie i udowodnię mu jakim jest noobem Wiec mała zapowiedz Pierwszy zawodnik to Pan Kropeq grajacy tylko w weekendy :) godny bycia mistrzem ale sa lepsi Drugi zawodnik to polakumie nie którzy mówią że zapomniał napisac...
  11. matuss111

Red Devil9 vs Pan Kropeq

Po przerwie chce zagrać pojedynek z Keymilem wiec wyzywam cie key na zasadach ; Wioska: 26p/36p/ eko 6 Limit Wojska: 16 k offa. Bez deffa gramy niedozwolone: Katapulty Fake limit: łącznie można wykonać 10 ataków Pałac: monety lub paczki Limit grubasów: 3 Nagroda za pojedynek: BRAK...
  12. matuss111

-wypolerowany* vs Pan Kropeq

ustawienia ; Wioska Startowa ; 26 pkp Fake limit; 10 ataków regułKą zagordy ; brak dozwolony deff. ; 300pika katapulty ; zakaz wymagane 8k off-a w zagordzie pojedyenk wkrótce niech wygra lepszy ;) w 1;30 powinno byc koniec >:D
  13. matuss111

Pan Kropeq vs Zbychu72

PANIE I PANOWIE Mamy zaszczyt zaprosić na niesamowite widowisko JUŻ WKRÓTCE Walka na, którą czekają miliony!!! W niebieskim narożniku: Ciężki kawalerzysta z rangą na fo, gracz który potrafi tylko grac na rundach 26/36pkp , spamator i kolega zbyszka Pan Kropeq W czerwonym narożniku...
  14. matuss111

Wyzywam Ego sum Deus

Wyzywam gracza ego sum deus w starciu 1vs1 zasady takie jak wszyscy czekam na odpowiedz