Wyniki wyszukiwania

1. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja przedstartowa

Świat jest przygotowywany do startu:)
  2. Kermitto vel Puszek

Chyba to trzeba być top 1 na koniec dnia, żeby to się zaliczyło:P Czyli kto pierwszy walnie kuźnie i rynek ten wygrywa:D
  3. Kermitto vel Puszek

ktoś z supportu mógłby napisać, ile dostaną dzisiaj ticketów bo swoją drogą i o czarodzieja będą pewnie pisać:)
  4. Kermitto vel Puszek

Jestem mega ciekaw, do ilu graczy uda nam się dobić:)
  5. Kermitto vel Puszek

Oby serwery wytrzymały:P
  6. Kermitto vel Puszek

Ja osobiście uważam, że s100 jest jednak najmocniejszy. Moim zdaniem ekipa musi się potwierdzić wygraniem jakiegoś świata, sorry. Na s100 będą grać zwycięscy s22, s50, s55, s58, s60, s72, s78, s82... I to piszę sobie ot tak z pamięci pierwsze z brzegu. Gdybym się zagłębił przy pisaniu tego posta...
  7. Kermitto vel Puszek

Wersja 8.42 - komentarze

Kiedy będą odznaczenia plemienne? Planujecie to w ogóle wprowadzić?
  8. Kermitto vel Puszek

S100- ekipy

Szkoda, że tak się podzieliliśmy między s100 i s99 Gdyby wszyscy wystartowali na jednym to byłoby epicko:)
  9. Kermitto vel Puszek

Otworzyliśmy na serwerze karczmę globalną, zgłaszajcie się do mnie, jeśli ktoś nie ma jeszcze zaproszeń:)
  10. Kermitto vel Puszek

Moja pierwsza obiektywna playlista:P
  11. Kermitto vel Puszek

Zapraszam do śledzenia historii świata 100 na naszym kanale:) https://www.youtube.com/watch?v=-bywUQwme1U&index=1&list=PLbF45SZMvavj0sKa4_WaMpSS0VA6jxqWs Proszę o podawanie dalej linku w swoich plemionach. Dzięki:P
  12. Kermitto vel Puszek

Ogólnie znacie tego kolesia? Dla mnie to jakiś kompletny noname, nigdy nie miałem z nim żadnej styczności
  13. Kermitto vel Puszek

No zmienili zmienili, jednak zachowali się przyzwoicie:P Aczkolwiek z tymi zgłoszeniami o wszystko pierwszego dnia to nie wiem... może chcą zostać człowiekiem roku 2016?:D
  14. Kermitto vel Puszek

Czego to nie wymyślą:) Od razu widać, że ktoś się bardzo boi i w uczciwej walce nawet nie ma sensu się mierzyć:P Spodziewałem się takiej akcji pt "byle zbanować kermita" haha
  15. Kermitto vel Puszek

Luźne dyskusje na temat Pomocy

A to s78 nie skończył się w 2015 roku? To celowe pominięcie?:P
  16. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja

Oby w piątek już coś się pojawiło Chociaż miałbym bekę, gdyby obsługa brała pod uwagę ferię małolatów... Kasy z nich nie ma, pożytku też rzadko kiedy;P Student, to jest dopiero zawodnik:D
  17. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja

Ogłoszenie pewnie będzie w piątek, jak to mają ostatnimi czasy w zwyczaju... Masakra tyle czekać, światy 98 i 99 zaczęły grać 11go listopada, a my nawet ustawień jeszcze nie mamy
  18. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja

Taka mała analiza, że ostatnio światy miały info o ustawieniach w piątki
  19. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja

To jak? Jutro coś będzie? Jak obstawiacie?:)
  20. Kermitto vel Puszek

Świat 100 - dyskusja

zwycięstwo przez dominację, świat potrwa latami:P co za różnica, ile będzie w wiosce startowej?:D