Wyniki wyszukiwania

1. -Bloody Bunny x3

Dyskusji o sytuacji na świecie 135

Irytujący pies.
  2. -Bloody Bunny x3

Dyskusja o sytuacji na s137

Przecież to arty i wojseny przestraszyły się , że delma za dużo przejmuje od piski i się z nimi podpisali. Wnet przyszli tutaj najlepsiejsi gracze piski mówiąc, że pojadą masło - efekt jeszcze więcej wiosek co akcję oddawali. Ale pewnie ktoś wie i tak lepiej jak było i nie wstawi cytatów jak...
  3. -Bloody Bunny x3

Rudy, co żeś narobił. Delma już nie marka, pozdro narka
  4. -Bloody Bunny x3

Z tabelki kopiego
  5. -Bloody Bunny x3

Odlicz wyspę artów w którą bije sss i będziesz miał 7k delma 7k wojsen/piska+def z sss
  6. -Bloody Bunny x3

#muremzarudym #ksokszamur
  7. -Bloody Bunny x3

Jeśli rudy brał nauki u smutka to znaczy, że co 3cie konto jest już nasze <przytul>
  8. -Bloody Bunny x3

Pewna osoba(nie cetusik) w odległości 5h szlachtą od diody szariego miała 6z stałej, także... XD
  9. -Bloody Bunny x3

Dzięki kochana! (spojrzałem na telefon i nie wysłałem ck, wygrałaś)
  10. -Bloody Bunny x3

Póki gra beliar i nuppek to i ja. Namów ich na koniec to nie będę klinował w te 40ms za 40min xd
  11. -Bloody Bunny x3

Oznacza to, że techy nie umiejo w mobila i że zastępca nie umie w odbitki ;p
  12. -Bloody Bunny x3

To da się poniżej? Dzięki, że nie łączysz paczaja z nami. No łatwy, najwidoczniej błędy w ważnym okresie ciągle dają o sobie znać skoro nie jesteśmy w stanie zgarnąć większej ilości mobila, 97% wysłanego defa poszło do nameno i fikoła także... Nie wcale nie było to łatwe xd
  13. -Bloody Bunny x3

Gratki za akcję dla Pedryli. Głowny cel akcji znowu łatwy do przewidzenia jednak zbyt duże zagęszczenie+obrońca chyba nie podołał wyzwaniu. Ale nie ma co gdybać tylko trzeba zainwestować delmiakom w personalnego bo mieli nas nieść na plecach na sam szczyt! Kanar pożycz hajsu, minimalna krajowa...
  14. -Bloody Bunny x3

Jakby ktoś pytał jak tam w techach
  15. -Bloody Bunny x3

Działa na dowolnym graczu
  16. -Bloody Bunny x3

Koszulkę z siebie seksiaku :*
  17. -Bloody Bunny x3

Chciałbym podziękować Kanarowi za zdjęcie paczaja z frontu. Jak miałem czas na grę to się nie mogłem doprosić przez 50 dni wioski przy froncie, paczaj dostał od ręki... Karma wraca
  18. -Bloody Bunny x3

Techy nie zwalniajo tempa i tera hakujo konta na FO playersom!1!one!11!! Który taki hakerro, paczaj czy kondon?
  19. -Bloody Bunny x3

Mordo, wykup personalnego bo ewidentnie coś robicie źle :/
  20. -Bloody Bunny x3

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

@straszgo chcesz tego bota co sam klinuje również na zastach? Czas najwyższy nie tracić czasu na pixelozę :p