Wyniki wyszukiwania

1. PolP69

Dyskusja

Oficjalnie się wycofujemy XD Trochę nie poszło po naszej myśli i nie wyrobilismy się z czasem. Ave lejde! Powodzonka dla reszty P. S chociaż i tak wiem że gruby wygra XD
  2. PolP69

Dyskusja

Tu nie chodzi o organizację turnieju tylko drużyn, dwie osoby na drużynę to jest spoko bo każdy może być. Czasami komuś nie pasuje, ale ogólnie to ustalanie terminu wygląda tak przez drużyny. Jedni chcą wtedy drudzy wtedy a jak dostaną konkretny dzień to muszą się wstawić
  3. PolP69

Dyskusja

Wygląda ten turniej dziwnie xd Za drubensa to wyznaczal termin i każda drużyna była i to były po 4 osoby do gry :O. A tu 2 się nie mogą zebrać xd
  4. PolP69

Dyskusja

Dam Ci wygrać, bo juz przelew na konto dostalem od CiebieXD
  5. PolP69

Dyskusja

nie pyskuj tam XD
  6. PolP69

Dyskusja

ogólnie to było ugadywane pod nich znalazłem zastępce a oni nie wbili XD a mogłem iść z chłopakami na spacer XD
  7. PolP69

Dyskusja o sytuacji na s137

A szczeka jak hold swego czasu xD
  8. PolP69

Wielkie 3 koalicje z których dwie musiały się połączyć w 4 plemiona by wygrać świat, Chuj polaczyliscie się koalicja i trudno. Ale jednego nie rozumiem dlaczego wojseny takie gówno pisze ze dostali kose od art i płaczą że to nie oni wsadzili kose xD W sumie jeszcze odniosę się do jajcopizdajczo...
  9. PolP69

wybacz zawsze byłem słaby z matematyki (nie liczymy członów tylko aktualny stan plemion które wchodzą do koalicji ) XD
  10. PolP69

Lepsze jedno pipowate plemię które się kasuje niż 4 plemiona walące sobie nawzajem konia
  11. PolP69

Ludzie trochę honoru sobie zostawcie xD Nie gram już tyle czasu ale na forum wchodzę bo ciekawie jest poczytać takie spinki i blaznowanie się ludzi z przegranej koalicji (czyli naszej) xD
  12. PolP69

Tak już nie cche mi się tego szukać bo oddałem konto do kasacji i szkoda tych 3 dni xD
  13. PolP69

Może i stała ale leć grubymi 5h? Gdzie są aktywni gracze, zaskocze Cię, ja was miałem w gdzieś i obstawione miałem tylko diody a reszt mobilek? Głównym i pierwszym założeniem tego frontu było go zamrożenie i to robiłem przez pewien czas później trochę się zmieniło ale sam dużo nie podbije, chyba...
  14. PolP69

To tu Ci powiem że były fakt zasty, ale już z pustymi wioskami raz a dwa z waszymi wyspami obok xD
  15. PolP69

Jednak jest różnica gdy ma się sojuszników (dwóch którzy grają ale fakt jeden się bronił ciagle) Niż tak jak w naszym przypadku jeden który rzucił kontami mimo ustalania co dalej XD ?
  16. PolP69

Dzięki za grę i do następnego XD Mam nadzieję że zapmietaja mnie na froncie dobrze :D
  17. PolP69

Nie widzę powodu do wstydu w tym że przeżyjecie delme tylko co to za gra ze strachem?
  18. PolP69

W sumie pisze prawde XD
  19. PolP69

Ciężko ukryć 3 plemiona i do tego dwa razy tyle darm xD
  20. PolP69

Ave pro gracze xD