Wyniki wyszukiwania

1. DeviliShadow

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

Mają ogromny teren, ale to w większości darmy i szarzy gracze. Zobaczymy jak będzie na jakiejś poważnej wojnie. Ale jak sprostają to faktycznie szacun:)
  2. DeviliShadow

Dyskusja o sytuacji na świecie 147

Cześć
  3. DeviliShadow

Światy 147 i 148 - dyskusja przedstartowa

s148 świetnie ustawienia, podoba mi się, że coraz szybsze te światy a nie ciągle nudna prędkość 1.0
  4. DeviliShadow

Kącik Ogarnijse.

Czyli wychodzi na to, że są 4 koalicje na świecie, jestes pewny? wydaje mi się, że ciut więcej
  5. DeviliShadow

Nawet dobrego poziomu spin tutaj nie ma, wyjątkowo nudne FO na tym świecie
  6. DeviliShadow

Szukam graczy na 148 świat mam już sporą ekipę

powodzenia xd
  7. DeviliShadow

Światy 147 i 148 - dyskusja przedstartowa

Z tym, że do końcowej fazy zawsze dogrywa te 70-100 osób, zazwyczaj dużo więcej i każdy chce blaszkę a tu myk i raptem 40 osób.
  8. DeviliShadow

To byłoby zdecydowanie największe widowisko od s100 :) Ale to raczej nie możliwe bo P! kończy karierę. Choć w kwestii dyplomacji, intryg i taktycznego podejścia P! miałoby przewagę :) Widziałem jak Bulwa rozgrywał te światy, i byłem pod wrażeniem, miał wszystko zaplanowane, albo przynajmniej...
  9. DeviliShadow

Powiedzmy sobie szczerze, żadne plemię nie jest na takim poziomie jak P! i SPEED. Więc nie trafiłeś :)
  10. DeviliShadow

Dyskusja

Światy Akradi mają w sobie to, że strony zmieniane są mnóstwo razy, i co chwilę rozpada i rodzi się nowe plemię.
  11. DeviliShadow

Bo nie trafiłeś jeszcze na poważną ekipę. Zagrałbyś przeciwko P! czy SPEED to byś nie spał w ogóle :)
  12. DeviliShadow

Dyskusja

Molter przede wszystkim nikt duży cię nie zaatakuje, twoja 1 wioska jest nie do podbicia, to taki świat nudny raczej :) ps: oplaca sie wbijac? dzieje sie cos na arenie arkadii 6?
  13. DeviliShadow

ZARA padła bo nie miała wystarczająco siły i tyle... Nigdzie nie mówiłem, że jest fantastyczna gościu. LEG też nie uważam za fantastyczne, ale wystarczająco dobre by oklepać Ez. Pozdrów Kanara to normalne, że P! będąc najlepszą ekipą w PL oklepało LEG i mnóstwo innych ekip :)
  14. DeviliShadow

Czy ja wiem, człon LEG obecnie w TOP1 pokonanych przeciwników :). W ciągu 7 dni wszystkie człony LEG podbiły koło 150-200 wiosek. Rozwój dość szybki, zresztą mapka to pokazuje
  15. DeviliShadow

LEG rośnie w siłe, tak samo ASY i Office, powoli kształtuje się prawdziwy front z Ez. Przynajmniej tak to wygląda na K54, co u reszty nie wiem :)
  16. DeviliShadow

Miałem właśnie pisać, ze w takim razie P! nie wygrałoby żadnego świata :)
  17. DeviliShadow

Bla padło pod naporem mocniejszych i tyle, tak samo padła ZARA, SPQR i wiele innych plemion tak padło i padnie
  18. DeviliShadow

Mogę do speed?
  19. DeviliShadow

Na grupie FB nikt nic nie odpisywał pomimo starań o zmianę wiec no.
  20. DeviliShadow

Komu? Jagodą które nie odpisują? SPQR które odeszło od grupy na fb i forum? Czy Ez? Które też ma wywalone? To nie kosa xd to rozpad plemienia przez nieudolność SPQR które nic nie pomogło, ba, nawet przeszkadzali...