Wyniki wyszukiwania

1. Światy 147 i 148 - dyskusja przedstartowa

Speed na 147 pewnie przy takich limicie na plemię 40 graczy na 10 członów ruszy
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Nie przypomina ci to SNUFFY jednego plemienia jak wchodziłeś na fo 100 świata ? wpisy spedziaków z tego forum; ,, coś w stylu, a my jesteśmy najlepsi , reszta nie ma podjazdu'' Zresztą na dzielonym naszym to samo było...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Jak zwykle kozactwo, samouwielbienie i pajacerka za to tak was lubię; nie zauważyłem jeszcze żeby ktoś spoza speed coś pozytywnego napisał na was temat ; Nie myle się chyba , prawda?
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Dokładnie tak nie uwzględniam siebie w końcowym ( bo tam kilku nicków brakuje i tak),ale od karmeny zrobiłem zdecydowanie więcej na 133 świecie proste.Grałem krótko ,a solidnie i konkretnie , co udowodniłem pokonując wielu co grało w sabat od początku . Na rywalizacje z liderami sabat zabrakło...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

nie to że mało to jeszcze się dzielić trzeba .Dla mnie jest jasny układ albo full pula albo nic i tyle. No co świat się skończył ,ja swoje zdanie miałem. Zresztą i wielu waszych chciało też tej potyczki. Ja miałem odwagę żeby napisać o tym po tym jak sped nas opluwało wiele razy na dzielonych...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

,,Polskie plemiona 2k19 - nawet jak startujesz z plemieniem, to sojusznik może okazać się ważniejszy niż współplemieniec'' ten fragment mi się najbardziej podoba tak naprawdę w 200 procentach go popieram i za niego szacun
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Tu nie chodzi o mnie ; ale krew mnie zalewała jak widziałem w końcowym taką karmene głównie + rada wprost nie potrafiła na to pytanie odpowiedzieć ; dlaczego..?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Albo była dana osoba w radzie Sabat i była wyżej w plemiennej kolejce bo i taka sytuacja miała też miejsce; można nie mieć jednostek pokonanych a ,,okraść'' swoich graczy
  9. Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

czyżby sped miało zagrać?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 141

Bell tylko rekruracjom coś przesuwa tak..?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 143

sped grało na 133 na 5 członów ,a nie 4 człony taki tam detal
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Miałem tu nie zaglądać ,ale ci krzykaczu odpisze Największy ból pupy. o blache to masz ty ; i tym egoistycznym podejściem to pokazujesz- kolegom wiosek nie dasz bo rada sped mnie skrzywdziła i miejsca nie dali ; Mnie to tam zresztą 133 wisi wy macie problem w 23 osoby się zebrać do kupy ...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 126

Beta kiedy coś zaczynacie teraz...? ; koło jesieni bym chętnie coś zaczął...
  14. Regulamin gry

Jeszcze to samo by można było odnośnie forum dopracować i zrobić żeby tam nie można było robić ,,wymuszeń zastów''; Bardzo dobry pomysł 1 gracz = się jego konto i tylko jego. Byłem zły za 3 zasty ,ale to mi się akurat podoba. Skończą się jakieś durne podchody selekcje i wjazdy na konta innych...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Dobra schodzę z tego forum , bo pisanie tu to jak walenie głowom o mur. Ciężko posty innych poczytać i ze zrozumieniem.A zjaranemu to wyjaśniłem na pw o co mi chodziło dokładnie z blaszkom Miłego nabijanka dalej w sztucznych jed pokonanych..
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Gdzieś tu napisałem w poście moim na fo o blaszce.że powiniem ją mieć?( jednym choć..?) Z 3 osoba ze sped mi o tym wyjeżdza o blaszczce ,a dowodów jakoś brak, tylko smęcenie i pisanie bzdur.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Kamil odpisał że speed tam to była zbieranina i założył tam sped więc było
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Speed mnie nigdy nie skopało ; 100 zamkneliśmy wspólnie i 133 podobnie- chcąc nie chcąc + 90św dodatkowo speed to my spakowaliśmy;; Co masz na myśli z tym was skopali...?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Nikt nie lubi Kasia zje.. krętaczy,oszustów i nabijaczy jednostek pokonanych. Takie sped na 133 nie miało nic ( Ra, Rw i Ro a nagle mają top1 w każdej statystyce)
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 133

Przeczytaj jeszcze raz o czym pisałem wyżej w poście.