Wyniki wyszukiwania

1. cojazrobiłemżetujestem?

Dyskusja o sytuacji na świecie 141

wyjaśniłem wyżej już mordeczko zresztą dobra koniec tematu napisałem to offtopowo XD
  2. cojazrobiłemżetujestem?

ojezu dobra ostatni raz Ci odpisuje bo to sensu nie ma i nie wiem po co ta dyskusja RO nabiliście na wioskach zadeffowanych przez plemię na które nie leciały karety na pozostałe 8 wiosek(z czego na jedną x2 karety) zostały wysłane szlachcice które sklinowałem nie mając deffa we wsiach,potem...
  3. cojazrobiłemżetujestem?

no to nie pisz że deffa miałem,bo sam sobie przeczysz teraz xd
  4. cojazrobiłemżetujestem?

wsadziłem 9 klinów na 9 karet,więc? zresztą lol napisałem to 4fun bo w koncu cos sie działo i moglem przypomniec sobie jak to sie robi iż gdyz wracam po dlugiej przerwie
  5. cojazrobiłemżetujestem?

no ale wiesz nie stracić nic przy takiej offensywie to tak jakby byc na + :D
  6. cojazrobiłemżetujestem?

120 ataków,9 karet na 12 wiosek,1,3 kk RO oj dziś rano było grubo :D na szczęście na + bo nic nie stracone :D
  7. cojazrobiłemżetujestem?

mogło więcej ti zbierac wyrzutków i dawać im deffa to teraz mają czyste wioski nic tylko karety słać :D
  8. cojazrobiłemżetujestem?

Jak to zbieranina była więc selekcja jak najbardziej była potrzebna.
  9. cojazrobiłemżetujestem?

Z tego co się orientuje 0 komunikacji z osobami wydalonymi oraz brak działania gdy rozkazy dostawali,jak dla mnie to selekcja i nic więcej.
  10. cojazrobiłemżetujestem?

miło w końcu kogoś widzieć z dawnego PLN,pozdrawiam! :)
  11. cojazrobiłemżetujestem?

rozmowy o szybciutkich rundach ;)

One Loser mega klasa na tej rundzie i gratulacje! Aż chcę się znów grać gdy można rywalizować z tak ogar graczami! :)
  12. cojazrobiłemżetujestem?

Wróciłem sobie do gry po ponad 3 latach,jestem na k55 nie wiem jak wyglądają sytuacje między plemionami ale patrząc po rozłożeniu mapy na wschodzie k55 i 45 będzie mega jadka!
  13. cojazrobiłemżetujestem?

siema,pod jakim linkiem można teraz sprawdzać sezony sp? kiedyś to był twtotal.net a teraz?
  14. cojazrobiłemżetujestem?

Dobra wiec od dzis juz nie pisze nic an forum i nie gadam,zobaczymy w grze. Dobranoc,ba nawet nie bede tego czytal. Stały sojusz złamałes,mowiac ze nie mielismy nic takiego.Wtedy grales z coma i mowiles ze runda rundzie nie rowna :) papa dziubaski
  15. cojazrobiłemżetujestem?

Nie ja po prostu jestem dobry nic wiecej,jest parunastu lepszych graczy odemnie,sollor i coty takze.
  16. cojazrobiłemżetujestem?

No nie wiem twtotal mowi co innego i patrzylem dokladnie na ten czas kiedy gralismy razem i albo jestes za mna albo byles zjechany i masz duze agro lub ro a ja ejstem w topce,raz byles przedemna ale mozesz spokojnie sobie jeszcze raz sprawdzic To jeszcze matme pocwicz bo nie wiem czy to jest co...
  17. cojazrobiłemżetujestem?

A co mialem Cie nie atakowac jak zrobiles plemie z cotym jak go jechalem? Bo sie tak umowiles? zabralem mu glowna wies a ty mu do drugiej deffa dajesz a podbil ja 3 sekundy wczesniej niz ja glowna XDD Ja w Ciebie nie wierze i od dzis zaczynam Cie ignorowac. Co mialem podbijac na rundzie gdzie...
  18. cojazrobiłemżetujestem?

Ale kiedy wysłałes ta karete dzis? Czy kiedys indziej?
  19. cojazrobiłemżetujestem?

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja na SP moimi oczami wygląda tak: Jestem ja sollor u was jest coty,ramajad(tylko wtedy gdy rolnik gra),rolnik,frezze,ceiter Ramajad i Szumix to ludzie od czarnej roboty co sie im powie to zrobią,rolnik msci sie za poprzedni sezon gdzie na finiszu przegrał 7/7 rund...
  20. cojazrobiłemżetujestem?

wioski odbite od razu,a takie deffy mielismy co chwila kiedy nas atakowaliscie wiec nie rozumiem fenomenu ps reguła 800. dostałbym strzała? To jak mam nazwać to że atakowaliscie cała runde i udało wam sie podbić tylko 2 moje wsie które i tak zaraz zostały podbite? A co miałem innego robić jak...