Wyniki wyszukiwania

1. Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

jak Wy beze mnie wygracie więc po co mam Wam cokolwiek psuć :D
  2. Światy 145 i 146 - dyskusja przedstartowa

a tyle czekałem na s bez farmy a tu takie coś, eh
  3. Dyskusja o sytuacji na s137

z Niego tak, bo On mnie z plemienia nie wyrzuci więc nie muszę się obawiać niczego :)
  4. Dyskusja o sytuacji na s137

Bulwa to Nasze piąte koło u wozu ale z Nim jak z młodszym bratem, nawet jak mniejszy, głupszy i Cię denerwuję to jednak brat... więc proszę się nie śmiać z Niego, bo tylko My to możemy robić :D
  5. Dyskusja o sytuacji na s137

przez "domykanie walizek" miałem na myśli to, że pokonujemy wszystkich wrogów
  6. Dyskusja o sytuacji na s137

domykamy ostatnie walizki i spadamy z tego świata
  7. Dyskusja o sytuacji na s137

Cały czas robimy swoje w ciszy... https://pl137.plemiona.pl/public_report/d33c9596845d1e5867c5ae94d76e86a7
  8. Dyskusja o sytuacji na s137

dzień jak co dzień... https://pl137.plemiona.pl/public_report/4925dfe24322f8a87ab116b6ba3938fb
  9. Dyskusja o sytuacji na s137

Widząc posty euforii i poniekąd świętowania, że P! przegrało już ten świat bo de facto nieistniejąca koalicja anty P! ma 3k wiosek przewagi, sprawia, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy, absurd goni absurd a P! zmierza dalej tam gdzie Nasze miejsce...
  10. Dyskusja o sytuacji na s137

nie żebym coś ten... ale nie mają po co piór wyciągać bo podpisali już ze wszystkimi wszystko a efektów brać :(
  11. Dyskusja o sytuacji na s137

Michale, wiem, że lejemy się ze wszystkimi ale bardziej chodziło mi o to, że cały świat powinien zawiesić jakiekolwiek spiny między sobą i obrać sobie za cel Nas a później najwyżej (po teoretycznym pokonaniu Nas) naparzać się ze sobą ale to jest mniej prawdopodobne niż to, że ja dogram świat do...
  12. Dyskusja o sytuacji na s137

Nawet jeżeli Legend nie padnie i będzie utrzymywane przez Tech to i tak nic nie zmieni, jedynie odwlecze w czasie to co nieuniknione... Tak jak Ezel wcześniej napisał, Tech ma obrzeża z których wciąga słabe wsie, Plejersi lecą po rozbudowanych wsiach z eko 30 Wskazówka dla tych co chcą pokonać...
  13. Dyskusja o sytuacji na s137

decem przemówił doceńcie to ile dał Wam lajków i odwdzięczcie się za Jego trud w tym co robi, zlajkujcie Jego post by nigdy nie przestał robić tego co robi :)
  14. Dyskusja o sytuacji na s137

Marzyciel, wybacz ale tu dorośli rozmawiają więc nie wtryniaj się bo latasz na tym forum z tekstami rodem z podstawówki i mi zaśmiecasz mój temat. Hold jesli faktycznie chodziło Ci jedynie o P! to widać, że masz rację co fajnie pokazałeś bo niemożliwe aby wlecieć tyle razy w puste wioski mimo...
  15. Dyskusja o sytuacji na s137

Hold, Playerboy to nie tylko P!, więc nie można wyciągać wniosków z jednego członu.
  16. Dyskusja o sytuacji na s137

Luzik, jak masz czas i chęci... Ja twierdzę, że suma przejęć darm w P nie równa się 50% jak to zostalo przez Was stwierdzone.
  17. Dyskusja o sytuacji na s137

Hold jeśli uważasz, że przejęcie wioski (nie-darmy) wiąże się zawsze z przyrostem RA to chyba grasz w to od wczoraj. Prosty przykład, ja przejąłem darmę mam 10k Ra, sąsiad przejął wioskę od wroga ma RA bliskie ZERU bo typkowi klin nie wyszedł i wojsko wyparowało. Czyścimy podwórko z randomow...
  18. Dyskusja o sytuacji na s137

luknąłem sobie na Nasze (P!!) Tw stats, na 45 przejęć 6 to barby, 26 jestem pewien, że wioski od wroga, pozostałe 13 to albo darmy albo wioski radnomowych graczy, ktorych nie znam ale do darm zaliczyć ich nie można... więc gdzie tu 50%? Głupoty wypisujecie ps. ciężko mi coś powiedzieć o P! i TW...
  19. Dyskusja o sytuacji na s137

Skoro rzuciliście oskarżenie, że P! to darmiarze to Wy to udowodnijcie... Panie to nie Ameryka, że ciężar dowodu spoczywa na oskarżonym. Rzucić głupie oskarżenie może każdy bo wiele to nie kosztuje a i intelekt osoby rzucającej zbyt rozwinięty nie jest, rzucić oskarżenie z twardymi dowodami...
  20. Dyskusja o sytuacji na s137

moim skromnym zdaniem osoba, która nie pomaga w żadnym stopniu nie powinna wypominać komuś kto pomaga w stopniu dużo większym (gdyż "pomaganie na zaście to nic wyjątkowego" dalej pozostaję na wygranej pozycji z nic nie robieniem). W tej grze wartością jest czas, a My go oferujemy Hordzie, Nasz...