Wyniki wyszukiwania

1. eragon2201

Dyskusja o sytuacji na świecie 145

I po jagodach :D Aktywnych wzięli blachy i zostały pojedyncze darmy xd
  2. eragon2201

Dziś się wybilem z grubych na szalbaku :7 Ogółem chce oficjalnie pochwalić gracza, pięknie bronił na ciulasku wiosek - klasa :) od nocy aż do teraz w końcu udało mi się podbić, ale mega się namęczyłem :D Gdyby nie te antykliny, to myślę, że by nie wpadła. Aż sobie nabiłem koleją blaszke za RA...
  3. eragon2201

Ale wioski nam oddacie?
  4. eragon2201

Xdd Możesz mi matke wyzywać, ale Bulwe to Ty szanuj, bo Ci wybombie i się skończy.
  5. eragon2201

Chłopie, pojedź na ręcznym w nocy, bo Ci ciśnienie wypiera mózg :D
  6. eragon2201

No widzisz :) Znaczy ataki i tak szły, miałem z 20 krzyży, ale ze szlachta to było kłamstwo, przyznaję się %) Wracając do tematu, zarzucając komuś brak umiejętności, weź też pod uwagę siebie, bo skrypt z którego korzystasz nie należy do zatwierdzonych skryptów przed moderacyje i nie można go...
  7. eragon2201

XD żarty sobie robiłem, zgadzam się. Możesz wstawić :) Skrypt jednak którego używałes nie należy do legalnych skryptów dopuszczonych do użytku na polskich serwerach :/
  8. eragon2201

I tak jesteś darmiarz i lecisz w punkty :/
  9. eragon2201

Zgadzam się, patrzcie na screena jak grają niektórzy :)
  10. eragon2201

Analiza

Prawdę mówiąc, na tym świecie nie ma stałych ekip, a miksy graczy z różnych składów. Poczekajmy jeszcze miesiąc na analizy, bo zaznaczam, że prędkość tego świata nie jest za szybką, dodatkowo mamy podbite po 3-4 wioski, więc jak zaczną się formować fronty, będzie można gdybac, kto jest na jakiej...
  11. eragon2201

Kartografia

Ale to są zbiorowiska niewarte uwagi
  12. eragon2201

Bo ludzie robią zadanie po zadaniu i pewnie budują już offy xd
  13. eragon2201

Znaczy miałem na myśli same taktyki na obronę wiosek podczas akcji, lub pokazanie jak w ogóle wygląda dobrze rozpisana akcja. Nie mówię by szkolić 30 warzywek, ale brać po 5-6 i uczyc ich pod siebie
  14. eragon2201

Właśnie cieszę się, że ktoś poruszyl ten temat, co się proszę państwa stało z akademiami dla nowych graczy? Przecież na wcześniejszych swiatach bylo to normalne, a nadal mamy wiele nowych graczy, lub takich którzy nie mają nabytych jeszcze większych umiejętności. Może pora to przywrócić na...
  15. eragon2201

Mapki Margitki

Super robota, duży like dla Ciebie :)
  16. eragon2201

Miło widzieć nowych graczy, rodzi to nadzieję na przyszłość naszej społeczności :)
  17. eragon2201

Analiza by OneHit

Skąd taki wniosek?
  18. eragon2201

W jagodach :) Więc się ziomeczku chyba zobaczymy na froncie :p
  19. eragon2201

A tam gadasz, mamy lajtowa ekipę, można pykac dla przyjemności i kolejne światy, nie zawsze trzeba do końca, byle zostać na froncie :)
  20. eragon2201

Kartografia

Dobra na razie koniec z mapkami aż do pierwszych przejec, bo się syf zrobi. Dzięki za czas :) P. S Dodajcie tykko jakby ktoś na plecy legend się wbił, bo może tak być