Wyniki wyszukiwania

1. KONKURS

Zarejestruj się na Plemiona.pl i pokaż, jak poprowadzisz swoją średniowieczna wioskę. Pokieruj swoich żołnierzy na wojnę i poznaj dobrą zabawę!
  2. Handel wioskami na rynku

Odp: Handel wioskami na rynku Wioski możesz przeceiż sprzedawać innym graczom, jeśli są uczciwi. Z resztą co to za sens sprzedać wioskę...
  3. Mapa obszaru

Odp: Mapa obszaru Jestem na tak za drugim pomysłem.
  4. Mangonela

Odp: Mangonela Ciekawy projekt, sądzę, że mogliby wprowadzić ją do gry ;) Tutaj patrząc okiem doświadczonego gracza i tak jak napisał wyżej kolega można by tak rozumować: *Taran* Jednostka właściwie tylko do ataku *Katapulta* Jednostka uniwersalna i do tego i do tego jest dobra. A więc mamy...
  5. Odmowa rangi

Odp: Odmowa rangi Popieram. Denerwuje mnie nabijanie postów dla rangi. I co za tym idzie - będzie mniej niepotrzebnych postów i śmietnika w dziale pytania.
  6. Wóz

Odp: Wóz Ciekawy pomysł. Potrzeba jednak projektu nowej jednostki. Idealne do farmienia. Obronę gruntową też byś mógł zaproponować:)
  7. Fosa

Odp: Fosa Pomysł mógłby być dobry, moim zdaniem fosa utrudniałaby atakowanie taranami muru. To chyba normalne. TAK
  8. Szlachcic / pomoc

Odp: Szlachcic / pomoc Moim zdaniem mogłoby być na światach bez rycerza. Dlaczego? Otóż z rycerzem szlachcic dojdzie do wioski, z której możemy atakować w 10 minut na pole, a sam by doszedł 35 min/pole. Za proste byłoby to. Poza tym moglibyśmy atakować nawet z wioski mającej 100 pkt;)
  9. Germanizaji przyciskow mowimy NIE

Odp: Germanizaji przyciskow mowimy NIE Ja nienawidzę tego narodu. I chciałem wejść na forum plemion z s16 to mnie przekierowało na szkopskie forum.
  10. pech

Odp: pech Nie jest to konieczne, ani nie przeszkadza. Ale jestem na tak, ponieważ pech to pech a nie szczęście.
  11. HTML w forum plemiennym

Odp: HTML w forum plemiennym Frajda to byłaby dla tych, którzy znają HTML. Ja nieco znam, ale uważam, że BB Codes zupełnie wystarczają. Jestem na nie.
  12. Kontynenty obok wioski

Mam pomył ułatwiający trochę grę założycielom oraz rekrutantom plemion. Otóż wiele plemion zaprasza graczy tylko z poszczególnych kontynentów. I jeśli ktoś wysyła wiadomość rekrutantowi, że chce dołączyć, to ten musi tak zrobić: włączyć profil danego gracza -> włączyć jego wioskę -> kliknąć...
  13. grupy przyjaciół

Odp: grupy przyjaciół Jestem za tym pomysłem, zamiast klikać i sprawdzać byłoby wszystko podane. Aha, cze Adrian ;)
  14. Edycja postu

Odp: Edycja postu Popieram ten pomysł. Wielokrotnie musiałem pisać drugą wiadomość, bo np. pomyliłem nazwę gracza lub wioski w BB-codes. TAK
  15. Punkty odok wioski

Odp: Punkty odok wioski Popieram ten pomysł. Dosyć często muszę zaglądać na mapkę, żeby się dowiedzieć ile moja wiocha ma punktów.
  16. Stacjonowanie

Odp: Stacjonowanie Sory, mała pomyłka, chodziło mi oczywiście o wojsko ofensywne :P
  17. Stacjonowanie

Odp: Stacjonowanie Jestem na tak, choć to za bardzo ułatwiłoby grę. Mamy masę wiosek, w jednej zbieramy defa ze wszystkich, i bum, niedługo cała okolica nasza:p I grubasem byłoby za łatwo, krótszy czas drogi( jeszcze go w pomocy z rycerzem i by szedł do mojej wiochy 10 minut):p
  18. Mieszkańcy

Odp: Mieszkańcy Przecież to beznadziejne! Takie kupowanie wiosek za surkę, bez żadnej walki. Robienie sobie na siłę wiosek, gdy inne są za silne... jestem na NIE!
  19. Wszędobylskie obrazki

Odp: Wszędobylskie obrazki Nie powinno tak być, bo żeby mieć obrazek w profilu to trzeba mieć KP, tak to byłoby małe "oszustwo":)
  20. legenda-ban

Odp: legenda-ban Dobry pomysł, choć to bardzo ułatwiłoby ataki, ponieważ wiadomo by było, że ten gracz jest nieaktywny i jego spichlerz pełny. Ale tak.