Wyniki wyszukiwania

1. Malaczek

Pomysł odnośnie bb-code

Tak to nie jest trudne, zresztą na masie stron jest jak to zrobić, jestem na... Tak
  2. Malaczek

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Dwa. Pewnie znów się przed 10-tką skończy.
  3. Malaczek

Moderator do działu

Mi się pomysł podoba, ale co by było jakby mod założył zakładkę? Miałby już tam moderatora, czy czekał na nadanie praw przez admina? Często jak dostaję moda wiele wprowadzam działów na forum dlatego się pytam :)
  4. Malaczek

Skład

Albo w tym panelu niżej
  5. Malaczek

Skład

W plemieniu przydał by się jakiś skład np. plemię organizuje konkursy i wydaje surowce za wygrane i wtedy wszyscy sponsorzy, by kiedyś wpłacali te surki i kiedy była by jakaś pula założyciel, albo admin by wypłacał te surowce dla wygranego, albo tego co bardzo potrzebuje surowców.
  6. Malaczek

ostrzeżenie

Jestem na tak, ale żeby było to przy: Plemieniu Sojuszu Pakcie
  7. Malaczek

Zliczanie forum

Brakuje mi trochę zliczania postów na forum plemiennym, niektórym też brakuje, a jak komuś to nie przeszkadza posty mógłby zignorować.
  8. Malaczek

Pixel by Malaczek

No właśnie nie tu kontury są kolorem, a tam są czarne paski ;p Ale już będę zapodawał nowe.
  9. Malaczek

przemyslaw1996 gallery <3

No mario, średnio. Pokemon, bardzo fajnie ci wyszedł. Screen słaby, ale ujdzie ;)
  10. Malaczek

Pixel by Malaczek

ale musiałem to poprawić xD
  11. Malaczek

Pixel by Malaczek

Ten sam typ prac, ale ładniejsze wykonanie ;)
  12. Malaczek

Pixel by Malaczek

Pierwszy i drugi obrazek, robiłem żeby tłów mi wychodził i kupię pisaki jak bd w sklepie ;p
  13. Malaczek

Galeria sygnatur by Lukasz032 - Prawdziwie polskie sceny

Ech... Nie ma co oceniać w prawdzie, bo podmieniłeś tło i zmieniłeś napis... Mogłeś zmienić czcionkę dodać coś od siebie. Layout, spoko.
  14. Malaczek

Pixel by Malaczek

Ok, zanim zapodam parę prac, chcę wam powiedzieć, że jestem początkujący... Oceniajcie i komentujcie, prace i piszcie co poprawić, a ja będę robił i wklejał nowe... 1. 2. 3.
  15. Malaczek

przemyslaw1996 gallery <3

Nieźle ci to wychodzi... Też bym tak chciał xD
  16. Malaczek

Możliwości - Plemiona

Na cel pierwszego wezmą założyciela, ale i tak plemię przejmie ktoś inny.
  17. Malaczek

Możliwości - Plemiona

Nie zawsze Administracja jest radą, a zwykły użytkownik też powinien wiedzieć do kogo ma się kierować z czymś tam...
  18. Malaczek

Pory roku

Jestem, na tak, ale właśnie z tą opcją, co się wyłącza dodatek.
  19. Malaczek

Możliwości - Plemiona

Ankieta jest od początku ;/
  20. Malaczek

Możliwości - Plemiona

Mam taki pomysł. Założyciel plemienia widzi jaką kto ma rangę i możliwości może też zrobimy tak dla członków plemienia? Co wy a to? Proszę o komenty