Wyniki wyszukiwania

1. Ochrona Wioski

Dzień Dobry Misiaki

I dobrze :D Nie będą mi ludzie pisać, że mnie gdzieś oznacza i coś pierdoli. Póki co nie gram tutaj więc proszę mnie tu nie oznaczać bo nie chce mi się czytać :)
  2. Ochrona Wioski

Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Na którymś ze światów wbiłem dla pp ale obrałem zła taktykę i zamiast w eko to poszedłem w lk. Na zarobek już nie bardzo mogłem liczyć wiec zacząłem sobie czyścić i farmić sąsiadów od tak. Przez prawie tydzień farmilem typa obok z wariat zanim go wywalili ;d faktycznie mocni są jak rekrutują...
  3. Ochrona Wioski

Co do samej gry z kretami to w jakimś stopniu masz rację, że jak jest możliwość to warto z informacji korzystać. Tyle, że jak sam wspomniałeś jesteście w tym mistrzami i w dużym stopniu opieracie się na tym. Też kwestia skali. Jakiś okazjonalny kret spoko może np. uprzedzić o planowanych ruchach...
  4. Ochrona Wioski

Moi bien. O jednym myślałem a o drugim pisałem. Ale dzięki za poprawienie. Już trochę postów o 170 napisałem co o tym uważam, nie chcę się powtarzać. Dodam tylko, że poziom tego świata (może poza wojną Puk z GO) oceniam dość nisko. Możliwe. Wiem jak wygląda gra z Wami na świecie, że każdy po...
  5. Ochrona Wioski

Na 170 (poprawione :)) też kosa z SYN do P! o 2 w nocy :D Z tym graniem na frontach po 152 to coś w tym jest. Ciężko było wyrobić z klinowaniem, gdzie zazwyczaj nie miałem z tym problemu. Akcje były bardzo absorbujące czas a apogeum było w nocy, kiedy to ciało chciało spać a nie mogło. Poziom...
  6. Ochrona Wioski

O tym, że Tajemnica z Gołąb wjedzie w =TW= było wiadomo wcześniej. I mogliśmy albo jakoś zareagować albo nic nie zrobić i stanąć przed faktem, że teren sojusznika zostanie stracony. Rada AoS wiedziała, że wskakuje na coop'a u Ataturka dopóki mam zdalną. A info, kończy mi się od kwietnia...
  7. Ochrona Wioski

Tak się składa, że akurat rozpisywałem te człony i wyszło 9 niepełnych graczy. bo wbiłem ogarnąć sytuację po rozpadzie Sabat tam Wiem, to i tak mega dużo ale nie było to planowane jak dogadałem fuzję z Art. Tzn. fuzja nie zakładała =TW=, które wzięliśmy aby Tajemnica z Gołąb ich nie zjechali...
  8. Ochrona Wioski

dzięki
  9. Ochrona Wioski

Świetna mapka :) Podsumowanie też ok
  10. Ochrona Wioski

Zaraz do 100% dojedziemy ;d
  11. Ochrona Wioski

To wyobraź sobie ze nagle zabieramy wszystkim komendy. Macie kilku kretów wiec kilka rozpisek ba wysyłkę. Nawet jak rada wpadnie na trop Kreta to nie wyeliminuje wycieku. Vs powiedzmy jeden kret, jedna rozpiska a co gorsze zostawiony trop :)
  12. Ochrona Wioski

Pod jakim nickiem grasz? Bo tylko z fo Cię kojarzę? Trójsojusz imo ustalił warunki dalszych sprawiedliwych wojen i zabezpieczył w jakimś stopniu każda ze stron. Nie jest niezbędny aby was pokonać ale jest jakimś gwarantem ze żadna stron się nie wyłamie i tez nie będzie bardzo wyściubi szczurów...
  13. Ochrona Wioski

Nie było lipy ale tez nie było większego sensu. Tak jak Wy tutaj. Niemożliwe. Zawsze jak mogę to mobil idzie :) może po prostu nie mieliście moich komend. Na 133 przebiłem? A kogo wyciągnąłem zanim plemię upadło poza shanti bella? Kreta miałem jedynie w elitę i due ale obydwaj bez komend...
  14. Ochrona Wioski

Najbardziej utytułowanego. Możliwe ze tez najlepszego bo P było jak lep na muchy. Zamiast grać przeciw P to spora cześć osób robiła wszystko by nie przegrać i znaleźć się po stronie P. Dotyczy to także ciebie bo z tego co pamietam na 170 początkowo byłeś po drugiej stronie ale zmieniłeś ja. Już...
  15. Ochrona Wioski

Nie mogła iść akcja bo kto miałby przejmować? Baal? Już pisałem ze deff od bell dostałem na ostatnia akcje jak wiedziałem ze baal na nią przejdzie i bez obstawy ciężko mi będzie utrzymać pojedyncze wioski przy nim. Przy takich kosownikach jak diablo czy torylkogra trzymałem przez kilo tygodni...
  16. Ochrona Wioski

Do czasu ;D a baal to nie wiedział ze Wy wrogowie i sobie barby u Was na zapleczu przejmował. A rada to nie wiedziała ze można zabrać komendy i rozpisywała ataki na bunkry? Co to deff dla kogoś tez nie wiedzieli ;d Hah dobre. Sabat wygrał tylko 133. A tam poza osobami które wyciągnąłem już po...
  17. Ochrona Wioski

Tia. Faktyczny stan ;d Niestety choćbym się starał to i tak pod tym kątem nie mam z Wami szans. Jesteście mistrzami w propagandzie, kretowaniu, wyciąganiu graczy i kosownikow :)
  18. Ochrona Wioski

Z takim podejściem do wszystkich nie dziwcie się ze każdy ma Was dość i chce jak najszybciej pożegnać. Sojusz z tego co wyczytałem jest vs. wszystkie inne plemiona, wiec tak samo przeciw jakimś kat jak i p. A to czy się dogadacie czy nie to już wasza sprawa. Na innych światach jak np. 170...
  19. Ochrona Wioski

+ Wasze Mniam i Vege + Chaos + KAT! + nasze komendy. Macie przewagę liczebna
  20. Ochrona Wioski

Wiem o tym ale co zrobić. Szkoda jedynie potencjału jaki się marnował.
Do góry