Wyniki wyszukiwania

1. Choriel

Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Morde zamknij bambusie
  2. Choriel

przestan szczekac smietniku
  3. Choriel

Nadal uwazam ze jestes niedojebanym kretynem i pierdolisz jakies glupoty xD Wrzucam w ignora, nie warto z toba smietniku rozmawiac
  4. Choriel

To ogarnij bo ja tez mam 100 wiosek
  5. Choriel

W sumie to on trochę podobny do kanara xD
  6. Choriel

Ja zajebalem kosę? Mówiłem już, sir blue napisał ze kończy i uzgodniliśmy ze nie gramy xD 2 tygodnie później byłem w P a to ze mu się dopiero odwidziało po fakcie jak ja już byłem w P to inna sprawa. Idź zapytaj piesku swojego Pana to Ci powie jak było.
  7. Choriel

Przeważasz to Ty nad nami swoimi dodatkowymi chromosami jebany debilu. Zamilcz w końcu bo nikt Cię o zdanie nie pytał.
  8. Choriel

Sram ba Ciebie chłopie, totalnie mam wypierdoline w twoje zdanie o mnie. Już wspominałem nie jestem ani jednym ani drugim ale twój mały móżdżek nie jest w stanie tego pojąć.
  9. Choriel

Nikt nie będzie z Toba jechał, uspokój się.
  10. Choriel

Nie wrzucaj tutaj mojego starego kumplu :)
  11. Choriel

Nikt Cię o zdanie nie pytał, w twoich oczach czym sovie nagrabili, tym ze z nimi grałeś i nie dostałeś blaszki bo byłeś gownem czy może coś innego?
  12. Choriel

Nie, nikt nie wysłał ataków dopóki mankovsky nie zaczął atakować i nie napisał ze wypowiedzenie zrywa xD Nie pierdol teraz xD Później dopiero chłopaki zaczęli fejkowac. A najlepsze jest to ze wielkie Stefany bonusy na obronę poodpalaly xDD
  13. Choriel

każdy ma prawo przespać dyplo, zwłaszcza ze nikt nie zakładał ze 3 największe plemiona podpiszą się jak największe dziwki żeby w nas wjechać xD
  14. Choriel

XDDD Bez skilla hahahaha Mówi to kiedysiek xd
  15. Choriel

Dojechać to możesz do Choroszczy black snowa odwiedzić
  16. Choriel

Kiedysiek widzę ego top bo przejął kilka darm od kuriwszona avasa. Pamiętaj plemiona to Ci sami ludzie wiec wszyscy i tak będą pamiętać jak je kurwo zdobyłeś
  17. Choriel

Gosciu zamknij już pizde, Ty to się kurwa nadajesz do gry jak dziub do bronienia akcji.
  18. Choriel

Jaka kosa? Ja rozumiem ze u was ludzie w plemieniu są ułomni i ze trzeba tłumaczyć 10 razy to samo. Karuzela ze stefanow grający u nas wpierdolil się w zjeba z AOS(Stefany) a mankovsky jak najgorszy pies nawet nie próbował nic wyjaśniać i ataki zaczął wysyłać, wiec nie wiem kto tu kosę wjebal...
  19. Choriel

Co to za lekcja pokory? Każdy dobrze wie ze jesteśmy najlepsi i żeby nas pokonać musieliście się w 3 plemiona zgadac xD Key odbijało się od nas od muru(oprócz jednej akcji, gdzie śmieć wioski za free im oddał). Teraz kozacza na FO a wszyscy dobrze wiedza ze podpinani siedzieli i przeżywali ze...
  20. Choriel

OcYwiscie ze kurwa jest zbędny żeby nas pokonać bo 1v1 dostawaliście wpierdol, 2v1 tez was jechaliśmy wiec co Ty chłopie twraz piszesz xd
Do góry