Wyniki wyszukiwania

1. Addii105

Dyskusja o sytuacji na świecie 179

To sobie zrobiłem tego scrina xd
  2. Addii105

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Bulwa Ty tu grasz?Tzn na tym świecie?
  3. Addii105

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Gratulacje świetnej obrony....czasem rzeczy które wydają się teoretycznie proste w rzeczywistości takimi nie są.
  4. Addii105

Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Hej.To co zaczynamy zabawę :)
  5. Addii105

Classic- dyskusja przedstartowa

Speed przynajmniej na razie nie ma na tym świecie jest.... Plemie pod nazwą Iga złożona z graczy którzy grali w Speed....nie wiem może nazwa się po starcie zmieni ale o to juz trzeba by było pytać Kamila.
  6. Addii105

@nulia odwiecznego sporu farmerów z "bezfarmerami" nigdy nikt nie rozstrzygnie:) świat bez farmy i trzeba się dostosować,@boguś987 startujesz?
  7. Addii105

Dlaczego Shadow pisze bzdury?To jest dyskusja przedstartowa i nikt tu bzdur nie pisze a ni Ty ani Shadow ani inny gracz,społeczność gry Plemiona przez ostatnie lata bardzo się zawęziła i tak naprawdę zostało maxymalnie kilka tysięcy aktywny użytkowników a w najlepszych czasach graczy było jeśli...
  8. Addii105

Cześć wszystkim.Jeśli można to dorzucę i Ja swoją opinię:).Na początku chciał bym podziękować suportowi za "wypuszczenie" świata z takimi ustawieniami,bo są naprawdę fajne,zawsze znajdzie się jakiś malkontent któremu coś nie będzie pasować ale ogólnie trzeba przyznać że udało się wam spełnić...
  9. Addii105

Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

Proszę o przywrócenie możliwości wyboru wyglądu mapy,mimo że gram w tą grę naprawdę długo to co zrobiliście teraz to można określić jednym słowem-porażka!!!
Do góry