Wyniki wyszukiwania

 1. Addii105

  Dyskusja o sytuacji na świecie 179

  To sobie zrobiłem tego scrina xd
 2. Addii105

  Dyskusja o sytuacji na świecie 178

  Bulwa Ty tu grasz?Tzn na tym świecie?
 3. Addii105

  Dyskusja o sytuacji na świecie 178

  Gratulacje świetnej obrony....czasem rzeczy które wydają się teoretycznie proste w rzeczywistości takimi nie są.
 4. Addii105

  Dyskusja o sytuacji na świecie 173

  Hej.To co zaczynamy zabawę :)
 5. Addii105

  Classic- dyskusja przedstartowa

  Speed przynajmniej na razie nie ma na tym świecie jest.... Plemie pod nazwą Iga złożona z graczy którzy grali w Speed....nie wiem może nazwa się po starcie zmieni ale o to juz trzeba by było pytać Kamila.
 6. Addii105

  Classic- dyskusja przedstartowa

  @nulia odwiecznego sporu farmerów z "bezfarmerami" nigdy nikt nie rozstrzygnie:) świat bez farmy i trzeba się dostosować,@boguś987 startujesz?
 7. Addii105

  Classic- dyskusja przedstartowa

  Dlaczego Shadow pisze bzdury?To jest dyskusja przedstartowa i nikt tu bzdur nie pisze a ni Ty ani Shadow ani inny gracz,społeczność gry Plemiona przez ostatnie lata bardzo się zawęziła i tak naprawdę zostało maxymalnie kilka tysięcy aktywny użytkowników a w najlepszych czasach graczy było jeśli...
 8. Addii105

  Classic- dyskusja przedstartowa

  Cześć wszystkim.Jeśli można to dorzucę i Ja swoją opinię:).Na początku chciał bym podziękować suportowi za "wypuszczenie" świata z takimi ustawieniami,bo są naprawdę fajne,zawsze znajdzie się jakiś malkontent któremu coś nie będzie pasować ale ogólnie trzeba przyznać że udało się wam spełnić...
 9. Addii105

  Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

  Proszę o przywrócenie możliwości wyboru wyglądu mapy,mimo że gram w tą grę naprawdę długo to co zrobiliście teraz to można określić jednym słowem-porażka!!!
Do góry