Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Musisz bardziej się postarać, bo cotego nigdy nie dogonię :(
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

jakie bunkry, jak ja puste wioski mam
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

4. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Panowie ze Ski, a mogliście nie łamać PON'a atakując nas, a tak pierwsza noc 14 nowych diodek. Boje się myśleć co będzie dalej, bo wynik lepszy niż na waszej akcji na Hate na 8k offów.
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

@Mystogun ale ty wiesz, że mem powinien być śmieszny?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ski słyszałem, że zaczerpneliście pomysł na akcję od Championa, prawda to ?
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

A to ta przewaga jest aż tak duża ? bo to zaledwie kilka %. Przecież Hate i Delma to warzywa co ich na akcje macie, to jak wy możecie przegrać. Mnie ciekawi, że skoro Lich jest taki pewny że się po nas przejedzie to po co do tylu osób wypisuje z propozycją przejścia do nich. Champion ty jesteś...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

No leciało póki frontu się nie ustawiło po rekrutacji której celem było uratowanie części terenu co się udało i co jest normą, to samo jest teraz z HATE gdzie zostały resztki wiosek, ale z tego co widzę to front w zasadzie już ustawiony. Potem, bijąc częścią potencjału, w zasadzie jakby to...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ale ty dalej nie widzisz tego, że front tam wygladał tak temu, że był po rekrutacji AP i chwila zeszła zanim jakotako front zaczął wyglądać, a i dopytaj Licha lepiej, bo to on wyszedł z propozycją pona po ostatniej nieudanej akcji Ski na nas. Zresztą łap słupki jak to wyglądało. I dobrze, że...
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ja tylko liczę, że skoro wiecznie piszesz o tych argumentach to je wreszcie przedstawisz. Z tobą Champion jest taki problem, że ty nie potrafisz grać w plemieniu, w którym liczy się dobro plemienia a nie jednostki. Z tego co zauważyłem, to zawsze patrzysz na grę przez pryzmat własnego dobra...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

1. czyli tyle mobila wysyłałeś, że aż całe 4mln RW nabiłeś 2. Przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałeś, ja nie napisałeś, że prosiłeś o mobila tylko że go zasysałeś, można równie dobrze zasysać swojego. O tym co obstawiać zawsze decydował KD, bo to on czytał gdzie leci akcja, to że długi...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

A ty dalej żyjesz w swojej bańce to może ci napiszę za co dostałeś rozbiórkę: 1. Na akcjach AWW/Hate nigdy nie wysyłałeś innym mobila. 2. Na akcjach AWW/Hate zawsze zasysałeś deffa. 3. Obstawiałeś się ponad przyjętą normę ktoś miał 100k obstawy to się dodatkowo obstawialiście i mieliście po...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ja tutaj AWW nie widzę ze świata się już zawineli
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ale tutaj nawet nic nowego się nie dowiedzieliśmy przecież jeszcze wtedy AWW nawet po złamaniu pisało i mówiło otwarcie, że będą trzymać DELME ile się da i to było wiadome, że będą tym liczyć na dogadanie się zmuszając do tego, żeby potem nie było sytuacji 65/35 ( co de facto się udało). Powiem...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Mam nadzieję, że wy zweryfikujecie :)
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Do tego wszystkiego by nie doszło gdyby Ski chciało wytyczyć granicę, ale wy się nawet nie chcieliście zgodzić na głupią granicę na K55, a co dopiero na dłuższą. Wypowiedzenie też miało iść, ale ubiegliście nas o 12h. Z Shockiem i Championem zrobiliście co zrobiliście, ale w sumie nic w tym...
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Tak samo jak ty, wcześniej warzywo, nie mam czasu a tu nagle siedziesz i siedzisz jak nigdy. Etykiete chyba też się w końcu nauczyłeś klikać, bo wcześniej to wystarczyło na ciebie wysłać atak z wioski o nazwie Szlachcic i każdy atak myślałeś, że full z grubym leci, pochwal się kolegom ze ski jak...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Nwm czy kiedykolwiek widziałem tak żałosne rozegranie świata jak tutaj, myślałem, że tutaj się pobijecie jak będzie w miarę po równo, no ale co tu dużo mówić, nic więcej niż xD nie podsumuje tego świata.
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

szkoda że całego pw nie wstawił xD
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Ale musieli się nad tobą koledzy w szkole znęcać.
Do góry