Wyniki wyszukiwania

1. czerniol elo 3 2 0

Dyskusja o sytuacji na świecie 184

Śmieszki przestańcie się nabijać z biednego karuzeli na 150 urwało mu rączki i jest efekt. Ale się zapewne poprawi i dziś walnie limit w 9 atakach XD.
  2. czerniol elo 3 2 0

Mapki by Luner

W końcu jakąś czytelniejsza mapka, płakali ostatnio, że ekip mało a kolorków brakuje i pomijają część plemion XD. WIDZĘ, ŻE KRYTERIUM DOSTANIA SIĘ NA FCONTOWA MAPKĘ TO BYCIE MASÓWKĄ lulz.
  3. czerniol elo 3 2 0

Mapka by bartaz

Ta mapka troszku wygląda jak miniaturka zwycięskiego, @Keymil LoveOrHate mogę tatyczną hejke po pixel czy nie bardzo? Bo trochę mierna stawka obecnie, a to wszystko przez wydygańców :<
  4. czerniol elo 3 2 0

Mapka by bartaz

@Fabcio and Maciuś top1 cartographer of the USA liczę na Twoje dowalone mapki bo na mapki @OczyKruka chyba nie ma co liczyć:(
  5. czerniol elo 3 2 0

Nie martw się zdementuję te plotki oto jestem :)
  6. czerniol elo 3 2 0

@Keymil LoveOrHate powiedz mi kumplu, którzy to ci wydygańce co pisałeś?
  7. czerniol elo 3 2 0

DEJCIE TU JUTRO I BLACKA TO MOŻE BĘDĄ TU JAKIEŚ DYMY XD
  8. czerniol elo 3 2 0

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Dlatego napisałem, że za tydzien bo przekroczenie kolejnego deadline'u było by małym faux pas, nie prawdaż?
  9. czerniol elo 3 2 0

Skisnę jak za tydzien snuffy się zorientuje, że birdsy dalej sobie stoją i zrekrutuje Nowaka do Ti XDDD
  10. czerniol elo 3 2 0

Nie no jesteś ravioli, mocno cofnięty w rozwoju stworzeniem, nie wiem jak w drodze ewolucji takie geny dotarły tak daleko, ale miałeś dużo farta XD.
  11. czerniol elo 3 2 0

No Papa gollumie możesz iść spac w budzie śmiało.
  12. czerniol elo 3 2 0

@Gollum x Smeagol dobrze, że twoje zdanie jest mniej warte niż rubel randomowy wysrywie.
  13. czerniol elo 3 2 0

Czyli teraz będziecie mieć cały Def do obrony, to czemu narzekacie jeszcze bo czegoś nie rozumiem.
  14. czerniol elo 3 2 0

Pożar w klubie zaraz będzie beng XDDDD
  15. czerniol elo 3 2 0

@Tajijin dziwne po przejeciach jakos tego nie widać żeby nie przepychali wiosek ale ok.
  16. czerniol elo 3 2 0

ŚMIECH przez łzy dobrze każdy wie, że jak byście mieli opcje zrekrutowac w drugą stronę to by to już było uber taktyczne zagranie a nie "dawanie...."
  17. czerniol elo 3 2 0

DYMY WIDZĘ ROZPOCZĘTE XD. BÓL ODWŁOKA SIĘ TAK SZYBKO ODPALIŁ XDD.
  18. czerniol elo 3 2 0

178 | GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Jak to jest, że birdsy podobno od 2 tyg skasowane a oni mają przyrost wiosek a nie stratę XDD?
  19. czerniol elo 3 2 0

Tu mogłęś w sumie zakończyć dodając słowo jeszcze XD. Niby lato a jutro zapowiadają się grube mrozy GL HF.
  20. czerniol elo 3 2 0

Wybacz ale kto ci skrócił łańcuch o 2 ogniwa za dużo bo wylazłaś z kuchni na próg i cie wolność widzę przerosła, że aż używasz skrótowców ktorę są aczytalne dla normalnych ludzi. Nie krępuj się możesz tu rzucać chujami ile wlezie moderacja już i tak ma wyjevane na ten FONT, w sumie nie dziwię im...
Do góry