Wyniki wyszukiwania

1. TOCZEKs

Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Miernoty z jutra zrekrutujcie jeszcze ze dwa człony bo tak chujowych akcji dawno nie widziałem.
  2. TOCZEKs

Dzbaneria totalna atakuje. Hipokryzja, idiotyzm aż bije od nich. Nie ma sensu nawet komentować.
  3. TOCZEKs

Ale ja mam godność człowieka, coś czego brakuje graczom jUtra i plemionom podpisujacym się z nimi.
  4. TOCZEKs

No tak bo tutaj my mamy przewagę kilku członów xD rozmawiam z debilem, ale czego się spodziewać po jUtrzaku.
  5. TOCZEKs

A co już podpisaliście się z całą ćwiartka przeciwko nam? Sami jesteście chujami do szczania. Tutaj taki sam poziom jak na s162 tam rohan powiózł na plecach, tutaj dookoła podpisani bo na majtkach draska że z Magami wpierdol.
  6. TOCZEKs

Siedź cicho pizdo, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.
  7. TOCZEKs

On może jeszcze nie wie, że stracił wioskę xd
  8. TOCZEKs

To już hipokryzja.
  9. TOCZEKs

Kiedy wysłało? Bo sobie jakoś nie przypominam. Jedyne co pamiętam to jebałem was w kakaowe oko co noc xd
  10. TOCZEKs

W Twoim świecie może to tak wyglądać, że ważny jest jakiś tam świat w grze przeglądarkowej. Aktualnie dla mnie są rzeczy ważniejsze. Abstrahując w ogole od tego jak wy oszukiwaliscie. Mnie tamten świat nie interesuje aktualnie.
  11. TOCZEKs

W żadnym wypadku.
  12. TOCZEKs

jutro niech nie gra wariata i się honorowo skasuje bo wiadomo że już żadnych szans nie mają w tej wojnie. Chyba, że komuś berło opędzlują i przejadą się na ich plecach jak na s162 z ruhanem.
  13. TOCZEKs

@Black Snow gdzie jesteś? W momencie gdy jutrzańska hołota ma tak niskie morale w plemieniu? Wróć i dobij ich na Foncie.
  14. TOCZEKs

Nie chcę publicznie tak upokorzyć jutra, bo morale mocno spadną u nich a liczymy na "wyrównana walkę". (Nie licząc ogromnej przewagi graczy u nich). Jak chcesz mogę Ci na PW podrzucić.
  15. TOCZEKs

jutro, dosyć kiepska próba podbicia wielkiego Maga, poćwiczcie trochę i zapraszam ponownie.
  16. TOCZEKs

Dlatego trzeba uruchomić akcje #ticket do supportu. Zapobiegawczo ticket dla każdego jutrzaka, dzisiaj promocja. @Black Snow
  17. TOCZEKs

18. TOCZEKs

182 | NO GDZIE JEST K........ TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

@Black Snow popieram Twoje zdanie w dyskusji natomiast tutaj muszę się z Tobą nie zgodzić. Wydaje mi się że lepiej poczekać jeszcze 2/3 dni na pierwsze poważniejsze przejęcia, pewnie wleca jakieś akcje tak jak ta jutrzejsza jUTRA na wielkich Magów i dopiero niech Fapcio odjebie fajna mapkę.
  19. TOCZEKs

@Black Snow na prezydenta!
  20. TOCZEKs

@kmic umawialiśmy sie na fotowoltaike na s162, 20 światów minęło a Ty dalej nic nie posunąłeś prac w tym kierunku.
Do góry