Wyniki wyszukiwania

1. Cesarz Kedda

Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Dziękuje! :)
  2. Cesarz Kedda

Daty nie pamiętam dokładnej, ale jakoś 3 tygodnie temu.
  3. Cesarz Kedda

Szkoda, że taki wygadany nie byłeś jak prosiłeś nas o pomoc, próbując wbić kose COSO twierdząc, że ich za nic nie szanujesz. Najpierw placzesz o pomoc, potem wychodzi fałszywa moralność. Zejdź na ziemię chłopie, dobrze, że Cię w dupe kopnelismy xd
  4. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

Dokładnie jest tak jak mówisz Krystek, szczególnie te, które Ci udostępniam na steamie i originie xd
  5. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

W punkt, wybaczcie. Coś podziałamy, niebawem będę miał więcej czasu:)
  6. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

Oki, na dniach coś naskrobię, bo mam mocny tydzień :)
  7. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

To może napiszę nową <hahaha>
  8. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

Mamy 1:1 Panowie:D
  9. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

O kim chcecie analizę? :)
  10. Cesarz Kedda

A co, chcesz z Nami zagrać? :D
  11. Cesarz Kedda

Mapki BySanta

Z megawonszem9
  12. Cesarz Kedda

@Fasola14 Jaki był cel utworzenia skarbca?
  13. Cesarz Kedda

Analiza plemion św177

PsychoGEN Założyciel : @rychu00724 & @Karuzelaa Liczba członów : 3 Wygrane światy : 0 "Przyszliśmy tu pokazać dominację genetyczną, nic poza tym" - Gracz PsychoGenu :) Na wstępie chciałbym podziękować przedstawicielom plemienia Psycho oraz Gen za fuzję - Mam mniej pisania :) A tak całkiem...
  14. Cesarz Kedda

Dzięki, że jesteś;* Powiem Ci szczerze, że jeszcze nie wiem o czym mówisz, ale zaraz się dowiem xdd
  15. Cesarz Kedda

Patisk jest znany z tego, że szuka roboli, którzy za niego wszystko zrobią.. Przecież nie od dziś to wiadomo . Ja tam bym sobie zagrał z @Kreonomaxx :/ Pozdro kumpel !!!!!!!!
  16. Cesarz Kedda

Ale ziomal, ta akcja od VG jak była nas, to mnie już od kilku dni na tym koncie nie było. Nie musisz wierzyć, bo faktycznie są zapisy TW-stats, ale nie weszliśmy tam z zamiarem grania, serio.
  17. Cesarz Kedda

149 to taki świat hmm, ciężki do oceny w zasadzie. 155 wpadliśmy w czwórkę robiąc PP, inni chcieli sobie coś klikać, a my do tego nie przykładaliśmy ręki. Przecież zwinąłem się po 2tyg xd 171 Przegrany faktycznie 177 to się dopiero okażę :) Widzisz, byliście plemieniem top1 i wszystkie...
  18. Cesarz Kedda

Haha.. Synu.. Jego imię jest niczym kwiat. Tylko w starodawnych Wedach mezopotamian piszą o nim..
Do góry