Wyniki wyszukiwania

1. Fabcio and Maciuś

178 | GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

[ Date ] Wiek świata - 106 (+11) [ Mapki ] Cala Mapka Gif Mapki [ Statystyki ] [ Zmiany ] • Szybciutki opis sytuacji: - Procent dominacji i przyrost (Wzgledem wszystkich wiosek): [ Oznaczenia ] • Polecam po prostu dac temat w Obserwowane. @Lisek159 x Asder
  2. Fabcio and Maciuś

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

No to ide zrobic mapke, zeby wiadomo bylo jak to % Dajcie mi z 15 min, juz rysuje..
  3. Fabcio and Maciuś

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

No akurat na tym 162 to miedzy innymi Warka (Snajpera itp.) sie dobudzic nie dalo w nocy po wbiciu diody (O Mobil), ale chociaz wesolo bylo na messagerze za dnia. Przynajmniej do momentu kasacji >.< (Z tego co pamietam to glownie Pepe, Kubon, Poborca i Jagodki podsylali cos.) Glownym problemem...
  4. Fabcio and Maciuś

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

CEL JEST PROSTY PAKA/HOSTY!
  5. Fabcio and Maciuś

Skubaniec Morse code'em tak operuje? .--- . -... .- -.-. / -.- ..- .-. .-- -.--
  6. Fabcio and Maciuś

Weź ją tam w grze pociśnij dopóki stałej nie ma, a nie po irl. Brakuje tylko, żebyś zdjęcie wrzucił bo imię i miasto już podałeś.. Odjebała to odjebała, ale nie przekraczaj lini bo jakiś szacunek do kobiety tam z tylu głowy napewno masz.. Nic personalnego, taka tylko uwaga zanim zrobisz coś...
  7. Fabcio and Maciuś

[ Date ] Wiek świata - 95 (+12) [ Mapki ] Cala Mapka Gif Mapki [ Statystyki ] [ Zmiany ] • Szybciutki opis sytuacji: - Procent wszystkich wiosek: [ Oznaczenia ] • Polecam po prostu dac temat w Obserwowane. @Ogarnijse
  8. Fabcio and Maciuś

@kangurek mao 170 domykaliście we 3’kę ta? P! JUTRO i GO? Jak wygląda podział blach? No i przy okazji spytam o 176, bo go tez chyba właśnie wygrywa JUTRO, wraz z EM TAJEMNICĄ i MadHat, jak w tym wypadku podział blach między 4’kę?
  9. Fabcio and Maciuś

Szymekninja koordynuje pewnie obroną w Birds i nie ma czasu na zabawę w odbitki, dlatego się obstawia na naście off’ów. To wszystko przez te wścibskie smerfy z TI, które zamiast w niego to szarych graczy jak Molter uderzają.
  10. Fabcio and Maciuś

Special 26!

Oj taak, taki taktyczny krecik to już chyba element gry w tych czasach. A sam proces tropienia brzydala poprzez zmienianie interpunkcji w grupówkach pozwala poczuć się jak Sherlock Holmes. Koniec końców zapobiegawczo, wjechały ustawienia ograniczające wyjście z plemienia po x dniach. Tak samo...
  11. Fabcio and Maciuś

Special 26!

Noo, sporo narzekam. Na messengerze to kręcę taki Hollywood jak widzę pary typu homo, że przy rodzicach lepiej nie oglądać. Musimy się złapać na jakiejś grupce to odrazu będziesz miał lepszy humor. Po części wina napewno leży po stronie graczy, i nie mówię że nie masz racji - bo ją masz. No...
  12. Fabcio and Maciuś

Special 26!

Myślę (MOJE ZDANIE), że wraz z upadkiem non-Premium - wartość blaszek całkowicie upadnie, za czym pójdzie spadek w ilości graczy. (Przynajmniej tych którzy lubili element rywalizacji na równych zasadach) Tak samo było w innych krajach, gdzie gracze zamiast klikać rodowity P2W migrowali na...
  13. Fabcio and Maciuś

Special 26!

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem! Już drugiego dnia wiem, że będę walony na pizzę, bo za mało zapłaciłem. Ba, nawet hawajską, bo to jakiś Ananasik we mnie wleci. Mam nadzieję, że na następnym specjalu będzie opcja dokupywania miejsc w końcowym za PLN’y. (Ale to chyba w dział propozycji...
  14. Fabcio and Maciuś

Special 26!

Nie no nie żartujcie sobie, napewno musi być jakiś counter-play, o którym nie wiem. Co w przypadku, czysto hipotetycznie szacując, gdy: • Sąsiad stawia pałac i połówkę off’a w 3 dni, przy moim, dla porównania - aktywnie klikanym eko 18/18 i żelaznym deffie 100/100? No nie uwierzę, że ludzie...
  15. Fabcio and Maciuś

Special 26!

Jako nowy gracz światów P2W Giełdowych, chciałem spytać jakiegoś weterana z większym stażem o jakieś porady i triki. Krótki Opis Sytuacji: • Klikałem eko na czas, - (Tak jak sąsiad) • Jestem w TOP 100 ilości splądrowanych wiosek, - (Tak jak sąsiad) Problem: Sąsiad mi 1.5k pkt w 24h...
  16. Fabcio and Maciuś

Special 26 - dyskusja przedstartowa

Ja widz. siepomaga.pl
  17. Fabcio and Maciuś

To tak samo sprytne jak pytać o staty akcji przed wejściem szlachty.
  18. Fabcio and Maciuś

A jak mam rudą brodę i ciemne włosy, to bardziej fałszywy czy normalny?
  19. Fabcio and Maciuś

Special 26 - dyskusja przedstartowa

W skrócie: • Giełda Premium: tak • Morale: brak • Flagi: tak • Limit członków plemienia: 15 Także świat typu bitwa na portfele P2W + wyłączenie masówek, które takich graczy miałyby szansę zaorać, poprzez: • Brak przedmiotu do przenoszenia wioski/możliwości zapraszania • Reguła zagrody...
  20. Fabcio and Maciuś

[ Date ] Wiek świata - 83 (+12) [ Mapki ] Cala Mapka Gif Mapki [ Statystyki ] [ Zmiany ] • Szybciutki opis sytuacji: - Procent wszystkich wiosek: [ Oznaczenia ] • Polecam po prostu dac temat w Obserwowane.
Do góry