Wyniki wyszukiwania

1. erielle

książka na lato

Viaville to spokojne miasto, rodzina Colona zaprowadziła tu porządek kilka lat temu, eliminując niemal całkowicie konkurencję. Ale nie tylko włoska mafia rządzi miastem i chroni tych, którzy się jej podporządkują. Istnieje w Viaville organizacja o wiele potężniejsza, starsza, lepiej ukryta. Ci...
  2. erielle

wsparcie i ataki - sygnaturka na mapie [KP]

w tej chwili posiadacze KP widzą na mapie, które wioski wroga atakują / atakowali ostatnio. to bardzo ułatwia atak. mam propozycję, by na mapie widoczne było także wysłane / przychodzące wsparcie, do cudzych jak i do własnych wiosek. - by pojawiała się sygnaturka ataku jak i wsparcia. to by...
  3. erielle

forum plemienia - opcja "ignoruj"

Zastanawiam się, czy byłoby możliwe wprowadzić opcję "ignoruj zakładkę forum" chodzi mi akurat o karczmę, czy tawernę. - z jednej strony, karczma może pełnić ważną rolę w integracji plemienia. - często mamy też do czynienia z karczmami dzielonymi z innymi plemionami - z drugiej...
  4. erielle

trudniejszy świat

widząc inne, ja mam propozycję by otworzyć świat trochę bardziej hardcore: koniecznie : - bez bonusu nocnego - bez morale na słabszych graczy - bez mozliwości wyboru kierunku logowania i możliwosci rozpoczęcia w centrum plemienia - prędkość przynajmniej 2 lub wyższa - zasięg szlachcica do...
  5. erielle

grupy wioskowe - przypisywanie hurtowe

Propozycja udogodnienia dla posiadaczy konta premium ; w tej chwili, przypisując wioski do grup, musimy przypisywac każdą wioskę osobno. Udogodnienie miałby polegać na stworzeniu dla przeglądu grup opcji zaznaczania kilku wiosek na raz , [tak jak to jest np przy odsyłaniu czy...
  6. erielle

apostrof w nazwach wiosek

Propozycja - wprowadzenia do użycia [w nazwach wiosek] apostrofu jeśli ktoś chce nazwać wioskę np don't worry kill'em all czy i'm good etc, niestety nie ma teraz takiej możliwości wiem, że to polski serwer i językiem obowiązującym w grze jest język polski, jednak w nazwach wiosek...
  7. erielle

pojemnosc skrzynki z PW na forum

Dla zarejestrowanych na FO - w tej chwili w skrzynce z PW mozna zapisac tylko 50 wiadomosci, wyslanych/odebranych - to naprawde nie jest duzo. (zwlaszcza, jak ktos lubi sie przekomarzac z modami tak jak ja ;) ) moja propozycja -> zwiekszyc pojemnosc przynajmniej do 100 ..
  8. erielle

WAKACJE A CZAS ZASTEPSTWA

Witam przepraszam za brak polskich znakow - nie mam juz raz pisalam na ten temat ale post skasowano, bo nie umialam zrobic ankiety :mad: W tej chwili dopuszczalny czas zastepstwa to 60 w ciagu ostatnich 120 dni. i nie jest to 60 dni non stop. spotkalam sie juz kilkakrotnie z...
Do góry