Wyniki wyszukiwania

1. MówMiTadzio

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Nie zapominaj kumpel o 162 gdzie Rohan przez cały świat niósł na plecach to plemię nieudaczników
  2. MówMiTadzio

To co klasyka? Ustawianie się na walkę 1v1 od 3 miesięcy i biała flaga po 2 akcjach? XD
  3. MówMiTadzio

Joe ucieka przed obowiązkami robiąc mapki

Hej @Joe01, kiedy mapka?
  4. MówMiTadzio

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

W domu jesteś żeby tak pisać?
  5. MówMiTadzio

XDDDDD Taaa, gracze rohanu czy p to potwierdzą xD zarąbisty sojusznik xDD
  6. MówMiTadzio

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Ej ale schabowe zostaw w spokoju
  7. MówMiTadzio

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Ale fakt taki że na tych bez farmienia też słaby poziom, w końcu jakie ekipy grają na 178? XDD
  8. MówMiTadzio

Nie mogę znaleźć w rankingu chyba za daleko trzeba przewijać :/
  9. MówMiTadzio

Hej @BezUżytecznaDarma., @Ohtar1 pls wydaj mi nick tego kolegi
  10. MówMiTadzio

Hej @Black Snow
  11. MówMiTadzio

Chyba pierwszy świat gdzie nie ma kto jutra ponieść na plecach i od razu jaki wynik xDD
  12. MówMiTadzio

Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

Marna odpowiedź 1. Co mnie interesuje ilość członów witam? Nie pytałem o to, oba te plemiona to masówki. To że ktoś kradnie więcej od Ciebie, nie oznacza, że nie jesteś złodziejem. 2. Sam grałem na tamtym świecie to bazuję tylko na własnej wiedzy 3. Nie interesuje mnie co myślisz, interesują...
  13. MówMiTadzio

Świat 177/178 - dyskusja nad parametrami + głosowania

Ty nie masz przypadkiem pewnych w podpisie?
  14. MówMiTadzio

Mogliśmy dużo od Was osób zrekrutować, pewniaków trochę też było chętnych, ale świadomie rezygnowaliśmy z rekrutacji, nikogo nie wzięliśmy ;p Postawiliśmy na stały skład bez żadnych niewiadomych. I może zaskoczę, ale nie szukaliśmy nawet kreta u Was i żadnego o dziwo nie mieliśmy, bo bez niego i...
  15. MówMiTadzio

Nawet nie jedno plemię a dwa, to jesteśmy daleko za Wami nawet pod tym względem
  16. MówMiTadzio

To wytłumacz mi teraz co to było slu i slu2 pomiędzy Waszymi wioskami co podczas pon'a mieliśmy nie atakować na prośbę gramnocki? XDD Jak widać mieliście więcej multi nawet, tyle że nie potrafiliście nawet z tego korzystać Szukaj dalej następnego argumentu
  17. MówMiTadzio

Prawda jest taka, że magowie kliknęli kasację nie przez super ofensywę pewnych, tylko przez brak przyszłościowego myślenia dyplomatów plemion północnych, gdybyśmy mieli jakąś pespektywę na przyszłość moglibyśmy spokojnie jeszcze ten front trzymać. Bez zmian dyplomatycznych nie widzieliśmy sensu...
  18. MówMiTadzio

Sporo defa miał ten gość
  19. MówMiTadzio

To ma być kontrą na tą rzeź defa? XDDD
  20. MówMiTadzio

Gdy magi ostrzegały plemiona północne co nadejdzie w przyszłości i próbowali zjednoczyć północ to większość miała to w dupie, a teraz płacz się zacznie xDD Genialni dyplomaci
Do góry