Wyniki wyszukiwania

1. Krajt

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Daily reminder, że Faster na 174 to nie te Fastery co na 145. Nie uznajemy tego tworu na tym świecie za oficjalną kontynuację Fasterów.
  2. Krajt

A na FO dzień jak co dzień. Bawi mnie koniec Owcy, który tak przecież kozaczył na 166 jakim to on nie jest dobrym graczem i założycielem. Btw chyba im kilku członów w opisie plemienia brakuje.
  3. Krajt

Pas Głupca Plemion

Moi drodzy, Tak, ten sezon walki o tytuł Głupca Plemion wygrał @Rollo and Adamus, ale wszyscy zapomnieli o jednym małym fakcie. @Black Snow już wcześniej zyskał ten tytuł przez aklamację najważniejszych person tego pięknego forum, co stawia nas w niezręcznej sytuacji, w której dwóch graczy...
  4. Krajt

Głupiec Plemion - Wielki Finał!

To co, w końcu Rollo wygrał czy Ruda?
  5. Krajt

Mam swoje powody, bynajmniej nie powinno Cię to interesować.
  6. Krajt

Nie utrzymuję kontaktów z Lewym i Artemidą od 166, nieaktualne info masz <glaszcze>
  7. Krajt

Co nie zmienia faktu, że takich graczy wciąż można znaleźć wszędzie ¯\_(ツ)_/¯ Rzadko to mówię, ale tym razem zgadzam się z Blackiem.
  8. Krajt

'Glupiec Plemion' 1/8 finału

Czuję się zaszczycony
  9. Krajt

To jak tam, dostałem w łeb od wielkiego Sasuke czy nie?
  10. Krajt

No to Lamki przecież nie spotkały się z Najemnikami na froncie, Wy biliście Piekło, naszego sojusznika.
  11. Krajt

Jakbym pamiętał w którym plemieniu byłeś to bym Ci powiedział, ale nie pamiętam xd Podobnie jak z Siusiake.
  12. Krajt

Nie ma już FO ze 145 a Ty podajesz liczbę bez żadnego dowodu. Na tej samej zasadzie mógłbym napisać, że masz 0.5 IQ (oczywiście tego nie napiszę, bo nie mam na to żadnego dowodu poza swoimi podejrzeniami). Twój post nie ma żadnej wartości.
  13. Krajt

Oświeć mnie
  14. Krajt

A gdzieś napisałem, że nie grałem na 101? Umiesz czytać? Najwyraźniej nie byłeś warty zapamiętania po prostu :* To ciekawe, bo grałem zaraz obok, byłem nawet w gorszej sytuacji i nikt o "przyjęcie deffa" mnie nie prosił, prawie zawsze dostawałem albo za mało albo w ogóle. No ale co ja się będę...
  15. Krajt

O wow, wspominasz świat sprzed kilku lat, na którym nawet nie wiedziałem o kimś takim jak Siusiake, a Ty to pamiętasz. Co wieczór to wspominasz? xd To jest akurat bullshit Kleo i dobrze o tym wiesz, bo gdyby nie Fasty to Jutro zostałoby na południu przeorane zanim Forza byłaby w stanie...
  16. Krajt

Troche wstyd od Siusiake wpiernicz dostać Z drugiej strony Boomerzy mieli Diakona a on zawsze złe szczęście dla swojego plemienia przynosił xd
  17. Krajt

W sensie, że co? Już po Boomerach?
  18. Krajt

Ale przeróbka dobra, trzeba przyznać <lol>
  19. Krajt

Ta, zamknięta xd
  20. Krajt

Ale za to punktów od moda mamy tyle samo <3