Wyniki wyszukiwania

1. Marcelek xD

rozmowy o szybciutkich rundach ;)

A Ty sobą co reprezentujesz oprócz pyskowania?? Nachapałeś się botów od Lusera i dobrego gracza będziesz udawał. Żenada chorągiewko.
  2. Marcelek xD

Jesteś żenujący, naprawdę. Naucz się grać lepiej parówo bo jesteś najgorszym bobkiem jakiego znam.
  3. Marcelek xD

Ty cokolwiek innego potrafisz napisać oprócz obrażania rodziców. ? Ja wiem, że Twoi Cię wyrzucili do śmietnika jak zobaczyli jaki jesteś tępy, no ale każdy na ich miejscu zrobiłby to samo.
  4. Marcelek xD

Haha Dark Srark co poszło nie tak ? Pewnie Ci @Zatecky piwo targał bata i się skupić nie mogłeś na grze xD
  5. Marcelek xD

Tak, to też potwierdzam, że czyścił twoją starą xD
  6. Marcelek xD

On się ze Szmateckim nadają xD Obydwie chorągiewki co dupsko liżą Luserowi o boty xD
  7. Marcelek xD

Potwierdzam, że byłeś czyszczony pedaluchu xD
  8. Marcelek xD

Łysy, dalej w tym pedalskim sweterku w te upały ganiasz po mieście prosząc o drobne ??
  9. Marcelek xD

Chyba tylko Ty nie rozumiesz, co w ogóle mnie to nie dziwi bo masz tak strzaskany łeb xD
  10. Marcelek xD

Zaraz Dark Pedzio dostanie bana bo nerwy puściły i łeb strzelił xD Zaloguje się na Totalus Pedalus i będzie udawał idiotę, że to nie on xD Hahaha on jest naprawdę bardziej żenujący niż @Zatecky piwo. Albo w sumie są na równi bo Szmatecki za każdym razem błazna z siebie robi xD
  11. Marcelek xD

Hahaha Ty nigdy parówo nie grasz jak Cię jadą xD Co za farmazon xD
  12. Marcelek xD

Hahaha ale beka z Darka Pedzia xD
  13. Marcelek xD

Pięknie się podsumowałeś xD
  14. Marcelek xD

Będziesz sobie kolację robił ? xD Hahaha. Znając Ciebie bobku to nawet na rundę nie wbijesz bo jesteś leszczem.
  15. Marcelek xD

On nawet Ci na to nie odpisze. On jedynie co potrafi to obrażać rodziców i dużo szczekać. Zwykły bobek. Wbija na rundę, dostaje w cymbał i ucieka na forum trochę popyskować. Tak właśnie wygląda jego śmieszne życie.
  16. Marcelek xD

Dark Pedzio aka Totalus Pedalus. Jak to pięknie brzmi xD
  17. Marcelek xD

,,pokasz" haha co za nieuk z Ciebie bobku xD Pogrążasz się xD
  18. Marcelek xD

Hahaha ale beka z tego Darka Pedalusa xD
  19. Marcelek xD

Haha Mieczyk mi wysłał papiery Darka Pedzia xD Tak jak myślałem, ma żółte papiery,, więc nie ma co się dziwić, że chłop taki glupi jest xD
  20. Marcelek xD

@Zatecky piwo i @Dark Harvest Wy serio myślicie, że jak obrazicie mi rodziców to, że mnie to ruszy ? Pokazujecie tylko tym swój poziom żenady. Musiała wam już konkretnie psycha siąść skoro nic innego nie potraficie napisać tylko obrażać czyiś rodziców Zmądrzejcie chłopaki bo jak narazie to...
Do góry