Wyniki wyszukiwania

1. learnTwoPlay

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Stwierdziłem że każdy widzi co jest, Twoje zakłamanie nie działa na nikogo :D druga sprawa że na chłopa szkoda baterii :P
  2. learnTwoPlay

Robaki owszem, ale tam zanim coś doleci to albo wioska jest u Wroga albo zostaje dioda, GG wp nie chętnie :P
  3. learnTwoPlay

Widzisz potrafisz prowadzić rozmowę normalnie, u Nas wygląda to tak, że zwyczajnie nie mamy możliwości zamienić się na froncie bo zwyczajnie nie jest on nam udostępniony na zasadzie wymiany wiosek, pojedynczy gracze dogadują się między Sobą kiedy nie czują się na siłach na zamiane, nie...
  4. learnTwoPlay

To kiedy go zacznie tracić wioski zamiast sail, lub ustawi ten front? Bo już dobry miesiąc mija a dalej ta sama śpiewka. Zadbać o nich/ o zaplecze coś jak z sail, Ci zaczną dostawać akcje też będzie że to nic je traci?
  5. learnTwoPlay

Dlatego walimy do statystyk puk z Wami :D
  6. learnTwoPlay

A jednak dostajecie baty 1 vs 1 od pukow xD Edit: sail dostaje xD
  7. learnTwoPlay

O tym nie wiedziałem, ale jak tak dalej pójdzie to go nie ustawia :P
  8. learnTwoPlay

Kanarku widzę różnicę między zdiodowanymi małymi robakami z kilkoma kosownikami a X milionowym stałym frontem go, jeśli Ty jej nie widzisz to idziemy na flaszkę i do okilisty :D
  9. learnTwoPlay

W Bellum? :D no co Ty, tu się wyzywamy na pw kochamy <3
  10. learnTwoPlay

Screen z rady Dreams przez który sojek został wypowiedziany :P
  11. learnTwoPlay

@BulwaZaglady wybacz sytuacja jest zbyt podobna, żebym nie pomyślał o tym <lol> też straty w terenie, koniec miejsca do rozwoju i spory przeciwnik <czytaj> Ale fakt to tylko moje gdybanie :D
  12. learnTwoPlay

widzę numery ze 121 dalej w modzie xD u know what i mean, nie martwcie się robaki Rohan też uwierzył xD
  13. learnTwoPlay

@Ochrona Wioski masz rację rzuć kontem, szkoda marnować słów na Ciebie
  14. learnTwoPlay

@Death of Darkness chyba najlepszy grajek na froncie ze mną duży + dla tego Pana :)
  15. learnTwoPlay

Tak szczerze, te akcje są dość smutne obiektywnie czy też nie, ale no hej trzeba jakoś dojść do wprawy :)
  16. learnTwoPlay

Poraz kolejny KD się spisał w P, ładna obrona :)
  17. learnTwoPlay

Pozostaje mi się cieszyć Twoim szczęściem :)
  18. learnTwoPlay

Na 152 plemienia P nie było, to że ja gram w Bellum, to nie znaczy że to sezamki, AA, paradoks czy rohan, bo też tam grałem, tak samo że ktoś był w sabat z P nie znaczy że to było P. Co do rekrutacji i samych ruchów się nie wypowiadam. Bo chyba powinneś już rozumieć dlaczego zamiast...
  19. learnTwoPlay

Czystą walkę mieliście na 150, czy też tam poczuliście co znaczy Wasz jak to nazwałeś spryt, jak to się kończyło już wiecie. To nie jest tak że ja nie wiem że P, potrafi grać dobrze, bo wiem że potrafi ogarniać front o czym wspomniałem. Choćby o 91, tam jechali ładnie walka i wygrali bardzo...
  20. learnTwoPlay

Za pół roku to będę świecił blaszka a Ty udawał że pedalboje tu nie grały :)
Do góry