Wyniki wyszukiwania

1. Badboy i Grimik

Dyskusja o sytuacji na świecie 179

Zrobi ktoś analizę plemion grających?
  2. Badboy i Grimik

Uaaa xd
  3. Badboy i Grimik

Dyskusja o sytuacji na świecie 175

Typ co miał mieć RO dowiedział się ze ma mieć blaszkę za ro 5 dni przed końcem świata xD To nie moja wina że byli nie doinformowani ;) Zawsze są walki o blaszki , darmy... :)
  4. Badboy i Grimik

Nie uszanowałes decyzji, kogo decyzji? Miałem mieć ogólnych niby więc zacząłem bić top 2 ra i top 2 ro razem z draco i jemu rw. To że goście co mieli mieć ra i ro zaspali to nie moja wina. Inna też sytuacja jakby całe plemię pomogło nabijac tak jak łpk owcy to byłoby dobrze. A działaliśmy w...
  5. Badboy i Grimik

Nikogo nie olał więc jak nie wiesz jaka jest prawda to nie wciskaj kitu już. Łpk sb zgranie blaszki , gratuluję im Dzielnie stawiali opór na martwym froncie ;)
  6. Badboy i Grimik

@Obywatel Leszcz witam gracza :)
  7. Badboy i Grimik

@Łazan juz juz, ok ok ;) Spotkamy sie moze kiedys na innym swiecie to zobaczymy :> Powodzonka i miłego weekendu
  8. Badboy i Grimik

Dziekuje
  9. Badboy i Grimik

Gramoss to konto frontowe jedynie coś robiło i chlopaka można pochwalić. Przecież już wiadomo że blaszki za ra , ro , rw i ogólnych są zawsze nabijane przez zwycięskie plemię od paru lat i rada zawsze decydowała kto w danym plemieniu zasługiwał i było mu ewentualnie nabijane. Hemoroid się nie...
  10. Badboy i Grimik

To fajnie ze na froncie mieliście martwe konta a frontowcow ma zapleczu mam rozumieć? XD Oj boli boli
  11. Badboy i Grimik

Ja tam pierdziele wasze wypociny, zale i płacze. Zawsze ktos płacze , ja zaczałem nabijac sztucznie jak zaczeła nabijac kasta, bo ludzie od nas mieli dostac rw i ro, ra. Nie bede sie z wami kłócił,bo wioski jadłem sobie na smiesznym froncie jak chciałem a moje offy robiły spustoszenie waszych...
  12. Badboy i Grimik

Ciekawe czy starczy mi grubych na nich wszystkich. :) Ogóry to ziomki
  13. Badboy i Grimik

Siema , kogo odciąć na tym świecie?
  14. Badboy i Grimik

Dzięki wszystkim za grę, widzimy się na kolejnych światach :)
  15. Badboy i Grimik

Żeby rozbić deff, który był na koncie, zrobić offy i walnąć w uniwerek LPK bo był na to czas.
  16. Badboy i Grimik

Boze , jacy wy macie bół dupy niektórzy to ja jebie xd Widzimy sie na next swiecie czy jako sojusznik czy jako wrog. elo Milego weekendu
  17. Badboy i Grimik

Co to miała być za akcja dziś łpk na bsy ? Kompletna kicha...
  18. Badboy i Grimik

XDDDD
Do góry