Wyniki wyszukiwania

1. Jacq

Kapitańskie mapy

Przynajmniej nie masz dużo roboty xd
  2. Jacq

Special 26!

to normalny rozmiar xd
  3. Jacq

Dyskusja o sytuacji na świecie 177

Dobre pytanie! Otóż Nie xd
  4. Jacq

Kapitańskie mapy

Grania z przychlastami? Przecież ty i witek byliście topką przychlastów na tym św. Ale dobrze że cię rozebrali, może przestaniesz się tu udzielać pajacu
  5. Jacq

Buziaczki Bum
  6. Jacq

No do pełnego składu brakuje nam Ciebie, i wtedy można nazwać świat s177 prawdziwą paraolimpiadą
  7. Jacq

Kapitańskie mapy

Jakbyś miał więcej niż 10iq to byś skumał, że to żart. Nie no pewnie, byłeś tak mocny że sam oddałeś wioski żeby za szybko świata nie wygrać xd Ściśnij tam i nie odzywaj się już dzbanie.
  8. Jacq

Kapitańskie mapy

Ja nie mówię o Plemionach przychlaście xd Ale ty dopiero musisz być gówniany skoro cię swoi rozebrali xd
  9. Jacq

Kapitańskie mapy

mapa @Kapinozaur bo inaczej cię chłopaki przekopią
  10. Jacq

U grubego dużo trzymam to jak na złość nie atakują tam gdzie jest mój deff xd
  11. Jacq

U mnie też niektórzy mają ładne RW a ja totalnie nic... choć wysyłamy deffa praktycznie tyle samo. Zależy gdzie trafisz, tam gdzie ja wysyłam najwidoczniej jest spokój i boją się atakować
  12. Jacq

Gdzie masz świat na pól podzielony? Bo chyba na innej mapie jesteś xd
  13. Jacq

No to fakt, koleś ma nasrane w głowie :P Aha @witek7787 to przyjaciel jeszcze jedno, gadałeś coś o RA i RW, pragnę tylko poinformować że ja jako warzywo mam więcej RA i RW niż ty frontowcu od siedmiu boleści
  14. Jacq

To że jest sojusz oznacza że to nasi gracze? Grają pod innym szyldem, mają osobną dyplomację, rekrutację, forum i liderów xd
  15. Jacq

Nie ma różnicy między tobą a osłem farmazonie xd Chłop co graczy STH podpisał pod graczy PSS, ładnie sobie kolorujesz historyjki. To ja barbarki podpiszę pod was bo też są na mapie i powiem że już wam 26 wioch podbiłem bez problemu xd
  16. Jacq

To STH czy PSS bo to różnica pajacu xd farmazoniarz
  17. Jacq

Special 26!

Wygrali lepsi i tyle, część graczy TT lubię, część mi totalnie wisi. Od początku mówiłem że TT ma chyba największe szanse na wygranie speciala, powodzenia. Aha i
  18. Jacq

Aha i podbiłeś całą 1 wioskę od PSS i to barbarkę którą podbił nasz gracz i najprawdopodobniej udało ci się szybko ją odbić xd Faktycznie ogromny wyczyn
  19. Jacq

Special 26!

Nie nazwałbym tego płakaniem. Ja wiem że to normalne jak świat jest z pp to można grać na pp, po prostu twój durny koleżka insynuuje jakbyśmy przegrali w równej walce, i chciałem podkreślić że szans nie było, można było wybronić ze dwie wioski owszem ale za wiele by to nie pomogło bo i tak i tak...
  20. Jacq

Deffówka, cały deff na froncie, a to że nie nabiłem pomocnika to chyba wasza zasługa xd I tak 29 wioch jako totalne warzywo podczas gdy witek totalny szef frontu ma 14 xd
Do góry