Wyniki wyszukiwania

1. Utrzymanie praw w plemieniu po zmianie członu

Może tydzień to za długo, bo jednak czasami plemię się zmienia, gdy coś w nim się odwala, ale 2/3 dni to moim zdaniem byłby fajny pomysł. Mogłoby to też ograniczyć trochę wbijanie kos i uciekanie do innego plemienia w nocy.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Dlatego napisałem, że niektórzy tacy są, nie wszyscy, bo wiem że są tu osoby, które nie polegają głównie na pp w zdobywaniu swojej przewagi.
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Tylko problem jest taki, że ta akcja była w sobotę i dobitki weszły xddd Co jakiś czas zarzucasz coś nam, potem dostajesz argumentem, że wcale tak nie jest. Wymyślasz kolejną rzecz xdddd Wczoraj jeśli ktoś was atakował to jakaś pojedyncze osoby chyba, bo akcję robiliśmy w sobotę i możesz sobie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No to jest oczywiste, że z tego innogames ma większość przychodów, ale gdy zanikają różnice dzięki umiejętnością, a robią się wielkie dzięki wydanej kasie to się odechciewa grać. Ja tutaj przyszedłem przez Szaliki, oni prawdopodobnie wrócą na bezgiełdowe. Jestem ciekaw jak ta gra będzie tutaj...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No wątpię, żeby ten świat był uważany za mocny :D Uważam, że giełdowe to jest psucie gry, do tej pory jest to straszny pay to win, widać, po niektórych osobach, że średnio ogarniają, a są wysoko w rankingu i mają przewagę nad okolicą, wyłącznie dzięki pp.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Jak dobrze pamiętam wystartowaliśmy w około półtora członu, a wy już wtedy zrobiliście fuzję dwóch plemion trzyczłonowych, więc przyjmę to za komplement, że tak się wystraszyliście :D
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Coś mi się wydaje, że więcej niż 6 xdddd Na etapie kilku wiosek odwalacie taką rekrutacje, że wyjeżdżacie poza kontynent z dwóch stron to się dziwisz ?Xd
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Nie spodziewałem się, że forum będzie tak stypiarskie, że będą się musiały wyzywać między sobą dwa człony jednego plemienia, żeby coś się działo :D
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Tak piszesz o naszym potencjale, więc zwróciłem uwagę na wasz, dla porównania, bo w końcu jesteście naszymi sąsiadami.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No jeśli my mamy spory potencjał, a jesteśmy mali to jaki wy macie potencjał skoro już tyle macie terenu :D
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Masz zaznaczone wszystkie swoje człony na mapie ?:D https://forum.plemiona.pl/index.php?threads/mapy-171.129146/ nikt do was nie ma podjazdu pod względem ilości terenu oprócz RA
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

No w końcu ktoś spytał i mogliśmy się pochwalić :D
  13. Propozycje dotyczące rozwoju gry - temat zbiorczy

Moim zdaniem złe pomysły. Długo grasz w plemiona ? 1. Na froncie byłoby się trudniej przebić. 2. Dzięki temu rada widzi kto warzywi i moze go wywalić. Pamiętasz co było przed tym ? Trzeba było dawać zasty radzie, żeby mogli sprawdzać kto się nie obija i nie leci w pkt, wcześnie zdarzało się, że...
  14. Mapki by IIIII

I jeszcze trzy ukryte :D
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

I tak mu to zaraz usuną :d
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Najśmieszniejsze w tych kłótniach, o to który świat jest lepszy to wyciągacie przykłady cwaniakowatych zagrań graczy z tych światów. Jedni walą masę kasy na pp, drudzy szukają darm. Moim zdaniem to się sobie równa, ponieważ te z pozoru różne sposoby mają ten sam cel. Mieć przewagę nad...
  17. Najlepszy gracz 171 SW

W sumie słabo go znam i mogło zmylić mnie to, że się tak elokwentnie wypowiada.
  18. Najlepszy gracz 171 SW

Też uważam, że Maksiu będzie najlepszy
Do góry