Wyniki wyszukiwania

1. Kobyłka.

Dyskusja o sytuacji na świecie 169

Piękni jesteście
  2. Kobyłka.

Dyskusja o sytuacji na świecie 177

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  3. Kobyłka.

tłumaczenie: „Mam wyjebane ego, pomimo tego ze wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to ze jestem przyjebany. Możecie mi pisać czarno na białym jak było ale ja i tak obrócę kota ogonem bo jestem geniuszem strategicznym i mechanicznym dlatego przegrałem świat 165 (z tego co mi wiadomo nie...
  4. Kobyłka.

Dobra ty serio jesteś przyjebany gorzej niż myślałem XDDDD nawet mi się nie chce już z tobą pisać bo masz zakuty łeb
  5. Kobyłka.

jakby ktoś jeszcze się zastanawiał czy krysian977 jest odklejony: -kiedy niby wszedłem w układ z kanibalem????XDDDDD -nie No mieliśmy sojusz
  6. Kobyłka.

krysian997 pisze coś o odklejeniu XDD dobra teraz to mnie położyłeś na łopatki. Najlepszym dowodem na twoje odklejenie jest to, że wszedłeś w jakiekolwiek układy z kaniballem który was zrobił oczywiście w bambuko razem z instruktorkiem XDD
  7. Kobyłka.

Dobrze, przepraszam jesteś najlepszy, gratuluje przejęć, same barby i darmy musiały stanowić nie lada wyzwanie. Nie broniłeś dlatego ze nie umiałeś a to dlatego ze jesteś słaby jak dupa węża, taki ciąg przyczynowo skutkowy
  8. Kobyłka.

to patrz teraz farmazoniarzu XD https://pl.twstats.com/pl165/index.php?page=player&mode=conquers&id=848978290&type=&pn=-1 tutaj jest czarno na białym jaki z ciebie zawodnik. Podobno wszystkie barby na 177 już się obsrały na sam twój widok
  9. Kobyłka.

Żadnym pro nie jestem ale na taką miernotę jak ty spokojnie wystarczy xd
  10. Kobyłka.

Chyba gdzieś już ta twoja gadkę słyszałem, czyżby nie na 165? Jak się skończyło to już dobrze wiesz :)
  11. Kobyłka.

Gra się po to żeby upokorzyć, zdeklasować i ośmieszyć oponenta a przy okazji wyciągnąć jakąś prywatę na forum, granie dla funu to dla czereśniaków
  12. Kobyłka.

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Nie śmieje się z ludzi ze względu na ich wiek, napisałem „starego wypierda” żeby podkreślić to jakim jest debilem pomimo swojego wieku. Tak wole ludzi z jutra którzy nie walą 500 mulciakow w ciągu jednej nocy i nie niszczą przy tym gry na serwerze
  13. Kobyłka.

lepiej tego starego wypierda na żaden świat nie zapraszać bo jedyne co umie to zrobić 500 mulciaków w centrum plemienia a i tak dostać lanie XD
  14. Kobyłka.

Nie wiem jakie zainteresowania ma kangur a co do 1 części pytania to raczej nie
  15. Kobyłka.

chłopie spokojnie bo się makowcem zadławisz
  16. Kobyłka.

@Kreonomaxx
  17. Kobyłka.

Jak mija popołudnie?
  18. Kobyłka.

nie no jak filmik o gso wypuściłem na 169 to ponad 60 było xdd zrobic o jezdzie?
  19. Kobyłka.

Witam wszystkich zgromadzonych. Nadszedł ten dzień kiedy wszystkim znany i przez wszystkich lubiany kolega BlackSnow osiągnął kolejny swój sukces życiowy i z tego właśnie powodu nadaje mu poniższe odznaczenie. Wielkie brawa
  20. Kobyłka.

Nie przejmuj się, przyrodą rządzą pewne prawa. W świecie zwierząt osobniki chore (także psychicznie), słabe i niemrawe nie są dopuszczane przez innych przedstawicieli swojego gatunku do rozmnażania żeby nie przekazywały dalej swoich żałosnych genów. Tak więc podsumowując nie ma takiej możliwości...
Do góry