Wyniki wyszukiwania

1. Archiwum

Witam mam pytanie czy jest możliwość uzyskania map z 136 i 90. Pamiętam że na FO były wrzucane mapki z tych światów. Chętnie przypomniałbym sobie stare dobre czasy :P
  2. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Wancik przynajmniej każdy zna xD a Adrian walczy o zapamiętanie xD
  3. Dyskusja o sytuacji na św. 167

A niech się pucują. I wspominaj stare czasy wzajemnego drapnia się po pleckach. Na tym świecie nic nie pokazaliście i nic już tego nie zmieni. Tak was zapamiętam bo z innych światów nawet nie kojarzę. Specjalnie nie będę startował na świecie, który sobie uwidziałeś bo nie jestem twoim psem jak...
  4. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Z kasacją czy bez różnicy nie będzie xD
  5. Dyskusja o sytuacji na św. 167

@adrianh3 kim on jest? Tak w ogóle grałem na tyłu światach ale pierwszy raz widzę ten nick
  6. Dyskusja o sytuacji na św. 167

P
  7. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Na tym świecie kampaj już miał bana na 5 dni z możliwością ataków xD to podczas tych 5 dni wbił blachę wtedy największą w dziennych pomocnika dnia :D Jak ktoś jest dzidowcem to tu powinien zostać zastosowany protokół dla adrianh3. Ja zacznę. W...
  8. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Nie ma jeszcze jednego czlonu DD do wojny dodanego a my tam dzisiaj +6 i jeszcze podbijamy. Ale to już mniej istotne :p
  9. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Co zabierzemy któremuś kilka wiosek to siłowa i out z plemienia. DD widzę stawia na jakość xD
  10. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Wrzucam statystyki z wczorajszej akcji DD na nas.
  11. Dyskusja o sytuacji na św. 167

To ogóry jako pierwsze przyjmowali pierwsze fale (najaktywniejsze) ataków i to Def Pinwin ratuje nam tyłki i ich akcje ofensywne,także aż tacy wspaniali nie jesteśmy Dromq przesadza :p Dromq bez urazy ;*.
  12. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Raczej dowiedzieli się że jest taka pewna zasada odnośnie darm haha każda rozbiórkę 50% łyka rada a drugie 50% rozdaje według własnego uznania(czasem bywa tak że to 100% łyknie kornel xD) i nie ważne czy to twój kolega czy sam sobie na nielegalu rozwijales darme czy ktoś zostawił Testament. No...
  13. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Dromqu nie przesadzaj
  14. Dyskusja o sytuacji na św. 167

INSANE błagam tak sie nie gra ;O
  15. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Jak tam zawodowy dogadałeś sie z katalonem :D Kumple już ? xD Taki wyszczekany byłeś, sam kazałeś nam podsycać forum i dawac lajki pod swoimi postami hahah tu odchodze robie rozłam, w pierwszych tygodniu takie kumple byliśmy xD Chciałeś kosować, dać usuń konto. szukałeś zastepcy w pingwinach xD...
  16. Dyskusja o sytuacji na św. 167

W niecałe 3 tygodnie od złożenia plemienia :3
  17. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Ile dzisiaj udało wam się przejąć?
  18. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Czego ty nie rozumiesz. My od początku świata gramy pod Pinwin. Nie jako Pinwin ale jako ich suporcik xD szanujemy chłopaków za 150 świat i tyle w temacie. Nie ukrywaliśmy tego nawet jak do was dochodziliśmy to mieliśmy się bić z BG a tu po 2 tygodniach dostajemy rozkaz oddania wiosek dla Bg...
  19. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Nic bo sprzedaliście nasze wioski Bg za podpisaniem sojuszu a my przeszliśmy do was bo mieliśmy się bić z BG. Ale to nie twój zakres wiedzy. Temat był tyle razy poruszany na forum DD że nie chce mi się produkować. Wtedy miałeś klapki na oczy? Czy warzywiles i od tygodnia jesteś aktynym graczem...
  20. Dyskusja o sytuacji na św. 167

Czy ja wiem czy tak pięknie xD i to za jaką cenę xD ale kto co lubi :D my zawsze za pingwinami byliśmy i nawet tego nie ukrywaliśmy także nie wiem co to za piski. To że kampaj jest wielki nie trzeba powtarzać każdy wie xD. Muszę naprosotwac Cie kolego. Plujemy na was dalej. Szpecimy wam tylt...
Do góry