Wyniki wyszukiwania

1. Ohtar1

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

Dopiero godzinę jestem w JUTRO, a już tego Black Snowa nienawidzę
  2. Ohtar1

WOW Znalazłem się w JUTRO. Kozacko.
  3. Ohtar1

Też tak myślałem dopóki nie spotkałem @ZłapMnie Edit. Dzięki takim postom awansowałem rangą na rycerza. Dzięki support. Chociaż powinno być biały rycerz.
  4. Ohtar1

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Na 200 świat wbijcie i jak wygracie to zmienię nick :p Chociaż pewnie 198 będzie ważniejszy więc nie zagracie :p
  5. Ohtar1

Nie grałem na świecie 100, więc nie wiem jaki tam poziom był i nie jestem w stanie porównać. Jedynie słyszałem z opowiadań innych graczy, że poziom był tam wysoki. Pozostaje mi w to wierzyć. W sumie speed renomę zapewniło sobie właśnie światem 100 i właśnie na tej fali świata 100 jadą do dziś...
  6. Ohtar1

XDDD no niezłe w główce sianko widzę masz. Myślałem że z wiekiem się mądrzeje a ty nadal cofasz się w rozwoju. Sam piszesz w jednym zdaniu że mieliśmy 70% świata a w następnym że wygraliśmy na waszych plecach XDDD To oznaczałoby że na plecach niosło nas plemię mające 30% świata ? Hahah Hahaha...
  7. Ohtar1

Coooo ? Rzepowski i Kali to nie jedna i ta sama osoba ? Mózg rozjebany juz
  8. Ohtar1

Sugerowanie, że @ZłapMnie mogłaby skosowac to już szczyt głupoty. To jest złota kobieta i w życiu czegoś takiego by nie zrobiła.
  9. Ohtar1

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Mam nadzieje, że Leszcze wygrają wojne, bo obiecali mi blaszkę na koniec świata XD. W innym przypadku wstyd i beka z nich :/
  10. Ohtar1

Ciekawe w Tajemnicy jak szybko zorientują się jakiego raka wzięli do swojego plemienia XDD
  11. Ohtar1

Moim zdaniem SPEED TOP1 polskich plemion. Pokonali plemię żółwie, a Pedalsy tego nie dokonały :D
  12. Ohtar1

@Keymil LoveOrHate wygrajcie jakiś bez farmy, bo wygrywanie światów ogórkowych gdzie przeciwnicy nie potrafią trafic ataków w sekunde którą trzeba to nie wyczyn. W sumie na bez farmy graliście już 2 razy, na 133 poza obrona nie pokazaliście wiele i to sojusznik robił więcej, a na Classicu...
  13. Ohtar1

Bo my lecimy w wojsko, a Wy rozwijacie nam wioski
  14. Ohtar1

Tylko ZADYMA - reszta to jednostrzałowcy
  15. Ohtar1

Masz się czym chwalić XDD
  16. Ohtar1

Już powoli pałace w ZADYMIE są stawiane więc ustawcie się w kolejce, żeby nikt 2 razy wiosek nie stracił
  17. Ohtar1

Morda w kubeł i rób żelaznego offa 600 toporów, 100 lk i 30 taranów. Za 1,5 mies zamykamy świat bo mam już ekipę następny.
  18. Ohtar1

Nie słyszałem o takiej ofercie :p Chciał się dogadać mimo że mieliście wcześniej jakiś pakt a potem zerwaliscie i niby kosa poszła ? :O
  19. Ohtar1

Poklikaliscie już sobie ? To pora już się kasować, bo szkoda Waszego czasu na świat który i tak przegracie. Dobrze Wam mówię. Tylko gracze ZADYMKI mają szansę na ugranie świata.
  20. Ohtar1

@Po co mi paka? Cześć kumplu ze świata 152 :*
Do góry