Wyniki wyszukiwania

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

3 akcje Witam na EOCH, około 50 wiosek zdobytych, zero udanych odbitek. Ale najlepiej na kretów zwalić... "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"
  2. Najlepsze plemie

Nominuje EOCH, tracą od rana wioseczki bez akcji a mają czas na FOont i śmieszkowanie xdd
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Wiem, wiem. Najważniejsze że byliście gotowi na te poświęcenie Faster.
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Tak, KO i KD bo podobnie wam idzie w obronie jak i w ataku. Mi to żal jest najbardziej Faster, robią tam za pionka i mięso armatnie, aby deffa słali/grube na rzeź po 30h/offy na pierwszy ogień po 15h. Ale może tak lubią, albo Eoch im obiecało że będą 11 i 12 członem :D
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Wiemy, wiemy. Darm by nie było, ale Twój bocik by był, potem znów banki xD
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Dobry jesteś, sam wiesz że tam w tych Twoich dwóch stronach to większość właśnie nie aktywni gracze, niby oxy się podniecają a parę stron wcześniej to Ty tu tw swoje wstawiałes i się podniecales. Hipokryzja wali od Ciebie. My swoje w grze robimy a nie tu, do tego naszego zjedzenia dużo brakuje...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Nie jest według ciebie czemu?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

A wojna nie jest honorowa?
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Poganin, zapka wisi, ostatni gasi światło
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Ale oczywiście że ma w MJ za ssy z rady zadymy i prv rozmów Kilerinho i Muszu ma honorowego członka MJ i to kto by tam nie grał na koncie, brat, cop czy sąsiad. Teraz prawa dostał to taki niby ważny, komend dawać nie chce....
Do góry