Wyniki wyszukiwania

1. xlokersao

Dyskusja o sytuacji na świecie 176

@Black Snow wygrywasz?
  2. xlokersao

Dyskusja o sytuacji na świecie 172

3. xlokersao

odezwał się wariat jak tam twój kumpel Vermira?
  4. xlokersao

ojki srojki
  5. xlokersao

Fajna ta akcja żółwi, po jednym offie i kareta. Już nie mówiąc o tym, że czasami te offy wchodzą po karecie
  6. xlokersao

Dyskusja o sytuacji na świecie 174

W sumie spoko. Trochę humorku, akcji też. Także nawet warto. Jest też scena po napisach i też całkiem zabawna. Edit: Coś więcej może opowiem. Też nie pamiętam już gry bo dawno przechodziłem, ale myślę, że odtwórca roli spidermana nawet nieźle wypadł w roli Nathana Drake'a. W sumie też podobne...
  7. xlokersao

A ja sobie byłem dzisiaj w chińczyku a potem poszedłem do kina na Uncharted. Wracając włączyłem pokemon go i złapałem shiny alolańskiego Exeggutora. Życie bez plemion jest piękne :x
  8. xlokersao

z tego co kojarzę to imię jest włoskie czyli się tam urodziłeś?
  9. xlokersao

tak wgl zastanawia mnie twój nick, myślałem, że odnosi się do Bartolomeo z one piece a na avatarze masz rudego naruto xd
  10. xlokersao

my tam wolimy celebrować tłusty czwartek, a nie tłuste wioski
  11. xlokersao

Panie, jestem w tym plemieniu od początku świata. Co ty mi tu proponujesz wciskać. Wiadomo, że na początku świata rada była mniejsza bo było mniej członów, później doszło parę osób, także i po rozpadzie taki z ładem doszli kolejni radni.
  12. xlokersao

Nie chce zdradzać szczegółów bo doskonale pamiętam skład rady z początku świata, ale na prawdę są niewielkie zmiany. Jeśli chodzi o takie główne zmiany to zmienił się nam KD, został nim jego pomocnik. Także takie insynuacje są nie na miejscu.
  13. xlokersao

Kiedy zmieniliśmy radę? Jest wciąż taka sama, co jakiś odchodzą i przychodzą nowe osoby, ale to jak w każdym innym plemieniu. Władza jest ta sama. Nie mówiąc już o kasacji. Wygadujesz bzdury. Aż przypomina mi się stary mem
  14. xlokersao

Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego orkana Witam, tej wichury. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać. Trzeba tłumnie zagęszczać teren. Wszyscy, zwłaszcza frontowcy.
  15. xlokersao

Niektórym psycha już siada XDD
  16. xlokersao

cmoknąć to możesz sobie w klamkę jak już zamkniemy front z taką to już tylko skupimy się na was
  17. xlokersao

Z tego co widzę w profilach graczy taki to chyba głównie tam fabcio gra xd także takie zachowania zwiastują przyszłą wojnę z magami
  18. xlokersao

halo taka co to nawet prób odbitek nie ma? totalna dominacja Strona: 1: Plemiona: EocH, EocH11, EocH2, EocH3, EocH4, EocH5, EocH6, Eoch7 Strona: 2: Plemiona: Taka, Taka P, Taka:), TakaO Timeframe: 21/02/2022 00:00:00do21/02/2022 23:59:59 Przejęcia : Strona 1: 13 Strona 2: 0 Różnica: 13
  19. xlokersao

u nas jest pakiet luxmed jest tam podpunkt o tym, że jak ktoś zachoruję na głowę i będzie starał się podbić barbę to kmic mu odda wiochę z taką samą ilością pkt
  20. xlokersao

Mnie cieszy wasz ból tyłka bo o niczym innym nie mówicie tylko o nas xd
Do góry