Wyniki wyszukiwania

1. BulwaZaglady

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Nie no 150 to jednak jak nie było nazwy P! To ciężko o chęci.
  2. BulwaZaglady

Mieliśmy, bo jakoś mi się nie chciało grać. Ale jednak po odpoczynku zaczęło mi trochę brakować ludzi z którymi się już znamy blisko 7 lat.
  3. BulwaZaglady

Wbiłbym tylko po to, żeby zerżnąć tajemnicę. Ale poczekam :) Tutaj też ogarnął XDDD W 3 dni rozmontowałem jego stworzoną koalicję :D
  4. BulwaZaglady

Nie no jak plemię prowadzone przez Ciuluska wygrywa świat. To znaczy że ten świat był MEMEM Widzę, że już wszyscy się żegnają to pora chyba montować ekipę na next swiat :)
  5. BulwaZaglady

Kiedy wrzucają kasację? Bo poprzejmowałbym jakieś barby, a walczyć o wsie to mi się nie chce :(
  6. BulwaZaglady

A ja też podziękuję swoim graczom. Standardowo poziom gry w P! TOP przez cały świat. Dziękuję GO, że nie rzucili kontami i ogarnęli front. Dziękuję Johnowi za to, że udało się dokończyć świat, mimo że wojna wisiała na włosku.
  7. BulwaZaglady

Musiałbym wrócić z warzywienia. Nie rób mi tego.
  8. BulwaZaglady

HEHE, ale pięknie jest na wakacjach od plemion. ŚWIAT ROZSTRZYGNIĘTY MOŻNA CZILLOWAĆ.
  9. BulwaZaglady

Mi też kupon zabojady zniszczyły.
  10. BulwaZaglady

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Nie gram bo mnie zbanowała ostatnio 3 razy
  11. BulwaZaglady

Troszkę akcja rozpaczy, jak dla mnie skoro uderzyli w Aragorna i nas z Rybuszonem. Akcja ostatniej szansy, a nóż się uda nas ściągnąć z mapy.. Ale więcej nic nie wiem, bo nie zalogowałem się na konto jeszcze.
  12. BulwaZaglady

Tobie też?
  13. BulwaZaglady

Głównym problemem GO było to, że przez większość czasu szli na łatwiznę. No, ale nie oszukujmy się przez większość czasu plemię prowadzone było przez kogoś takiego jak KRYSTEK i OVER XD Na papierze GO było duzo mocniejsze od PUK, chodzi tu o potencjał graczy. Tylko, że oni byli na zapleczu, bo...
  14. BulwaZaglady

My pomogliśmy ogarnąć się GO. Kosztem nawet innego frontu, bo wysłaliśmy tam jedne z najaktywniejszych kont tylko po to, żeby zablokować ten odcinek frontu. Taki był od początku cel. Wy natomiast wysłaliście swoich frontowców tak, że dostali baty w ciagu tyogdnia :D
  15. BulwaZaglady

Zobaczymy
  16. BulwaZaglady

Bekę mam z pisania tego, że nie zagramy z GO. Wielu z nich z przyjemnością zaproszę do gry w P! Na następny świat
  17. BulwaZaglady

No mam wrażenie że wtedy byś nie dotrwał do zamknięcia świata.
  18. BulwaZaglady

W sumie trochę beka. Tak właśnie wyglądają plemiona, które zostały założone przez nieodpowiednie osoby. NOWA SZKOŁA DOWÓZTWA ]:-> Wygrywamy wszystko pięknie ładnie HURR DURR ... Tak jak mówiłem już wcześniej na FO, Puki wyglądały w grze bardzo solidnie ale nie zostały sprawdzone w deffensywie...
  19. BulwaZaglady

PUK NA BRONIENIE SIĘ NIE PISAŁO.
  20. BulwaZaglady

Nie. Pomagamy jak możemy, ale to są pojedyncze konta ... Tak szczerze powiedziawszy głównym powodem, dlaczego GO zaczęło funkcjonować jest to, że największe raki w tym plemieniu skończyły grać.
Do góry