Wyniki wyszukiwania

1. 4O aka MC

Dyskusja o sytuacji na świecie 146

Chyba nie wszyscy z tego co widzę.Bedzie jak na s136 i przegrają na silniejszą koalicję. Jakieś fajne plemiona są na świecie ?Bo nie widzę.
  2. 4O aka MC

Dyskusja o sytuacji na świecie 146

Przynajmniej to jakas rożnorodność.Czyli sadzisz że łatwo bedzie utrzymac wladze nad uniwersytetami? (jak kazde plemie bedzie do tego darzyc I budowac.)
  3. 4O aka MC

Dyskusja

To ja proponuje: Poziom 1 - wioska startowa 66 punktów Prędkość- 370 lub 350 eko x1 12 barbarek na gracza Rycek- przedmioty stare Technologia - Brak Takie coś było by spoko. Runda ma trwać 2.5h to 28 barb na 4 farmiących graczy ledwo co zrobisz karere pewnie. Zmniejszona prędkość a więcej...
  4. 4O aka MC

Światy 82 i 83 - dyskusja

Przydało by sie wcześniej dać i tylko otworzyć po starcie ;)
  5. 4O aka MC

Światy 82 i 83 - dyskusja

Będzie ciekawie ;)
  6. 4O aka MC

Wersja 8.19 - komentarze

Mysle , ze wyjdzie to na lepsze. Inwentaz mnie bardzo zaciekawil i ogolnie kolorki informujace o ilosci atakow moga byc ciekawe.
  7. 4O aka MC

Światy 78 i 79 - dyskusja

Nie wiem czy grałeś na s76 ale popatrz na takiego KeymilLoveOrHate - nie trafiła im sie okolica i przegrali , a są w końcu dobrymi graczami , czasami po prostu sie nie trafi na okolice i cała gra załatwiona.
  8. 4O aka MC

Nigdy nie ma łatwo , no chyba , że ktoś trafi na okolice pełną barbarek i ma chęci do farmienia , ale jak czytam różne zdarzenia z innych światów to doświadczeni gracze max 2 barbary w kwadracie a niedoświadczony trafi 6-7 i nie wyfarmi tyle co doświadczony na nich.
  9. 4O aka MC

To ja wiem , nie gram pierwszy raz w plemiona , nie chodziło mi o top 1 , ale coś koło top 100. Wiadomo jak ktoś postawi ratusz na 3 , koszary , stajnie załóżmy o 15.10 a ktoś wbije o 21.20 takie budynki to będzie dalej , ale może trafi lepszą okolice i sie rozwinie.
  10. 4O aka MC

Powodzenia , na rycka trzeba będzie czekać koło 6h więc jak ktoś ruszy o 14 to koło 20 już będzie miał. Zobaczymy kto wyskoczy po 1 dniu (ja nie , bo nie da rady , ale może na 2-3 zobaczymy sie w rankingu)
  11. 4O aka MC

No Back , można , można , ja zbieram copka na s78 chyba , lepiej będzie , ale no , potrzebuje kogoś na nocki (i tu lipa).