Wyniki wyszukiwania

1. tita5

Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Czyli podsumowując, nie widzisz nic złego w grożeniu swojemu plemieniu, że wycofasz wojska z atakowanego konta w dzień akcji bo uważasz, że ważniejsze jest nie stracić spaczkowanego deffa (który w wioskach był w dobrych proporcjach) od nie stracenia odcinka frontu. Gratulacje, osiągnąłeś szczyt...
  2. tita5

Tradycyjnie bredzisz głupoty. Wyzywał to ciebie każdy z Rady, prócz Overka oczywiście. Chociażby dlatego, że niejednokrotnie z pozycji gracza zaufanego a później radnego, publicznie krytykowałeś grę TRD na FO czy też dlatego, że zagroziłeś nam cofnięciem deffa z atakowanego akcją konta w jej...
  3. tita5

Ahhhh, więc tak to się teraz nazywa
  4. tita5

Dobrze, że twoje legendarne z ś152 jeszcze nie przeszły <piwo> Odgrażałeś się lepiej nawet od szalbaka! Skończyłeś może tydzień po tej wiadomości <hahaha>
  5. tita5

Nie no, troszkę skosowałeś a plany koski to miałeś nie podczas jedynej chwili słabości tylko jak tak sobie policzyliśmy to czterokrotnie, raz do Night i 2/3 razy do aos (jednego nie jestem pewien bo to już trochę minęło)
  6. tita5

Dzięki kumplu. Wojtek mógłbyś zerknąć na FB łaskawie.
  7. tita5

Weź się zdecyduj czy jestem tym psem czy nie, bo nie wiem czy cię zaznaczać w profilu w wygranym 152 (gdzie Ciulusek nie wbił nam kosy), czy nie.
  8. tita5

Tak, pewnie dlatego nikt nie przewidywał że wygra TRD&CV ;P
  9. tita5

Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

Śmiesznie będzie w 91 dniu gry, gdy już wskoczy niemożność wyrzucenia. Okaże się, że ktoś jest kretem, nie będzie dało się go wyrzucić i nie będzie się go dało zaatakować, bo odwiedziny. No przecież to tak absurdalna głupota, że się w głowie nie mieści.
  10. tita5

Poszukuję skryptu na sortowanie komend od współplemieńców

Poszukuję skryptu na sortowanie komend od współplemieńców. Czasami jest sytuacja, że pierwsze 5 ataków na wioskę jest fejkami, potem są offy wymieszane z fejkami. Po najechaniu na wioskę na mapie pokazuje pierwsze 5 ataków - więc widzę same fejki. Żeby zobaczyć dalsze ataki i w tym przypadku...
  11. tita5

[Przeglądarka] Filtr rozkazów

Działa to?
  12. tita5

Świat 150 - dyskusja przedstartowa

No właśnie, a tutaj chyba nikt na obrzeżach nie będzie startował, bo się nie da. Pewnie zamknie się na wielkości pół ś100.
  13. tita5

A jakbyś miał to do ś100 porównać? Więcej czy mniej? Totalnie nie wiem, ile wtedy było ludzi...
  14. tita5

Tak, tylko chcę sobie wielkość świata wyobrazić, ile K będzie pełnych
  15. tita5

Oczywiście, że nie startuję. A odpowiedź na pytanie znasz? :)
  16. tita5

Zaraz przebijemy 10,5k graczy na wstępnym, ktoś ma porównanie ile ich było np. na ś148?
  17. tita5

Nie chcę zaniżyć poziomu :/
  18. tita5

Czy są jakieś Dracony w tym plemieniu darm?
  19. tita5

Moje na 123 Wpisujemy się do tych znakomitych? Zastanów się nad odpowiedzią! :)
  20. tita5

Zaraz się zacznie ;)